SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pytanie o ławkę Keltona ?

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4708

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 5025 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 44469
"I nie bardzo mi się podobają te cieniutkie podstawki"

To jest Profil 50x50x2 wiec co ci sie ma nie podobać:p sory ale ławka wykonana jest perfekcyjnie i pod tym względem nie mozna jej nic zarzucić!

--=Zanim zadasz kolejne pytanie na forum=--
http://www.sfd.pl/Pierwsza_Wizyta_Jasia_na_FORUM-t355004.html

"Jak nie wiesz to się dowiedz, wpierw pomyśl potem powiedz..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 551 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 11097
a ja zaluje ze nie wzielem lawki Kamila88 bo bym nie mial problemu ze stojakami :/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 88 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6397
Do profili nic nie mam, chodziło mi o tą część która styka się z podłożem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 2148 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 13514
kolor obicia i lakwi mozna sobie wybrac
masz racje plac za marketnig :]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 88 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6397
Kamil powiedz ile będzie za przesyłkę,tej ławki. I jakbyś mógł podać wymiary tej ławki i stojaków to prosiłbym.

Zmieniony przez - Quatrro w dniu 2007-07-02 17:06:35
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 2148 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 13514
wysylka 90 zl
wymiary robie jakie chcesz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 88 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6397
No a wymiary tej ławeczki co masz zrobioną ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 2148 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 13514
wysokosc 50 szerokosc 50 dlugosc 130
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 53 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1516
Mam pytanie odnośnie ławy tryton - sprzedawca na swojej aukcji na allegro twierdzi, że da się na tym wykonywać "wyciskanie sztangi w leżeniu na ławce skośnej głową w dół". Pytam się więc, czy aby na pewno, bo mnie te stojaki wydają się za wysokie

http://www.allegro.pl/item309469250__bestseller_kelton_lawka_stojaki_tryton_iii.html 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 310 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4684
ja mam ławke spartan II ona jest rozłozona sam ja skrecasz w domu ale to pozadna i solidna ławka o kosmicznej wytrzymałosci! a rozstawu stojakow nie mozna zmieniac a szkoda bo to troche mało jest ale daje rade ma tylko jeden minus pusta przestrzen miedzy siedziskiem a długim oparciem jak masz ja poziomo ale to tez do przezycia a tak to ławka godna polecenia
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Moje piekło--> czyli miejsce gdize zrobie z siebie Pudziana

Następny temat

Kto zdał mature 2007 a kto nie ? mówić %-)

WHEY premium