SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pytanie dot. masy

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1371

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 172 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1355
Witam wszystkim ! Mam 15 lat, 175 cm wzrostu, 56 kg. Staram się o odpowiednią dietę, w ciągu około 2 tygodni udało mi się "zarobić" 3,5 kg :P To całkiem sporo jak na mnie. Mam parę pytań: Czy uda mi się dojść do 70 kg w 2 miesiące ? Jeśli tak to co mi w tym może pomóc ? Czy ćwiczenia siłowe poprawią skutecznie przyrost masy mięśniowej w mojej sytuacji ? Proszę o porady i z góry dziękuję :)

Edit: A zapomniałem właśnie, staż treningowy 2 lata, tylko, że tak z 2-3 przerwami tak po miesiąc. Mogę powiedzieć, że tak z pół roku porządnie ćwiczę. Ale teraz zamierzam poprawić jakość treningów, bo wiadomo, bez budulca nic się nie zrobi

Zmieniony przez - Moofer w dniu 2009-07-05 20:03:36
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 172 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1355
"musisz takze duzo spac. regenracja takze jest wazna w budowniu masy. " hmm, sądzę, że przydatna rada, bo jakoś o sen specjalnie nie dbałem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 733 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 9778
Jeśli chcesz kg to kwestia dodatniego bilansu kalorycznego trening to bodziec do przyrostu. Cóź bierz się za miche dział odżywianie Ci bardziej pomoże. Co do treningu to są różne metody a na każdego ciała coś innego trzeba kombinować i najlepiej dać do oceny kolegom bardziej doświadczonym a jest ich troche na forum.

Pozdrawiam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 172 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1355
Ok, ogólnie trochę, ale w sumie każdy przypadek inny. Dzięki za odp :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 90 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 10223
Z 56 kg do 70kg w dwa miesiące? Możliwe, ale większość ze zdobytej masy to będzie tłuszcz, a to nie tędy droga. Trzymaj się 2-3 kg na miesiąc.


A masz przeczytaj jeszcze ten temat:
https://www.sfd.pl/TRWAŁE_PRZYROSTY_-_REALNE_SPOJRZENIE-t202232.html

P.Z.D.R




Zmieniony przez - DTM POWER w dniu 2009-07-05 20:42:52

http://www.pajacyk.pl/ << kliknij, ja kilkam co dzień :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 172 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1355
W sumie trochę tłuszczu może dojść, ale jak miałbym na samym tłuszczu zarobić to dziękuję bardzo :P bardziej zależy mi na masie mięśniowej, nawet gdy przyrost będzie wolniejszy. Dzięki za radę :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 90 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 10223
Spox, ćwicz, jedz i nie poddawaj się.

P.Z.D.R

http://www.pajacyk.pl/ << kliknij, ja kilkam co dzień :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 172 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1355
oki :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
moofer w tym wieku to za wcześnie na siłkę...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 2638 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 12276
nie wiem czy chcialbys tak szybko przytyc. rozstepow bedizesz mial bardzo duzo...
ale powoli spokojnie idz do celu

I come back...
Prawdziwi rzeźnicy wychodzą z piwnicy..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 172 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1355
W zasadzie to mam prawie 16 lat (we wrześniu :P). Tzn nie dźwigam jakiś ciężarów czy coś i nie nadwyrężam kości :P Rozstępy hmm.. to akurat najmniejszy problem. No to fakt, że trochę szybko, ale 60-62 kg mogłoby być. Chcę osiągnąć cel z zachowaniem zdrowia, więc nie muszę realizować go za wszelką cenę. Postaram się konsekwentnie do tego dążyć, proszę jedynie o rady co powinienem robić, żeby spełnić swój cel. Dzięki za odpowiedzi. Pozdrawiam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 2638 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 12276
tak wiec cwicz i jedz duzo zdrowego jedzenia. 2-2.5 max bialka na kg wagi.
ale z jedzeniem to iinny dzial.

musisz takze duzo spac. regenracja takze jest wazna w budowniu masy.

I come back...
Prawdziwi rzeźnicy wychodzą z piwnicy..

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Początki na siłowni

Następny temat

trening dla pyknicznych

WHEY premium