SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pytanie do użytkowników dopingu

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2336

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1250 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 10562
Witam. Mam do Was pytanie. Chodzi głównie o efekty ćwiczeń użytkowników sterydów w trakcie gdy nie biorą sterydów.
Pytanie kieruję głównie do tych, którzy mają już za sobą kilka (lub kilkanaście) cykli.

Otóż wiadomo że na cyklu sterydowym przy dobrej diecie i treningu są dobre efekty w postaci masy, siły bądź innego zamierzonego celu.
A czy ćwicząc na sucho, bez sterydów jesteście też w stanie "iść do przodu" i czynić jakiś efekt??
Przykładowo jeśli ktoś miał jakiś czas temu 3-4 cykle na sterydach ale już dłuższy czas nic nie bierze to czy trening "na sucho" daje efekty?? Czy zwiększa się Wam siła, masa itp, czy też może to jest tak że po kilku cyklach trening na sucho tylko podtrzymuje to co osiągnęliście na cyklu??
Mam nadzieję że się jasno wyraziłem, proszę o odpowiedzi :)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51568 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
taa tonamiakurat z tego co pamietam to na GH wygladalo to calkiem dobrze u B, podlalo dopiero potem jak zaczal gainery popijac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 305 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 6506
Zwróć uwage na B-50. On jest tego świetnym przykładem;p

" Urodzony by umrzeć, żyje by walczyć! "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1250 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 10562
aha, więc B-50 jest człowiekiem który miał za sobą sporo cyklów ale teraz na sucho też ma efekty tak? Ok dzięki :)
Ktoś ma jakis jeszze przykład??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 3967 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 24190
matat tobie koks nie potrzebny przy tej genetyce

co do pytania to po cyklu na saa można dalej robić progres na kombinacji supli

oczywiście mowa tu o okresie po pct i kreatynie na podtrzymaie

choć są osoby na które suple już nie działają

ale ja uważam że wystarczy zmienić metody treningowe i powinno iść do przodu

Zmieniony przez - oskar117 w dniu 2010-05-29 12:44:13
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 919 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 12918
jak masz takie wyniki jak w profilu to na twoim miejscu bym mial wy***ane jajca w koks, moj kolezka ma podobnie i to na suchara, a w******la wszystki co leci, zupy, kartofle, mieso, i inne *******y, czekolade tez wcina, i rzezba straszna, a ja musze za******lac godzinami zeby utrzymywac cokolwiek....sprawiedliwosc nie istenieje

Zmieniony przez - Hanzi_mma w dniu 2010-05-29 13:17:48
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 286 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1579
Zwróć uwage na B-50. On jest tego świetnym przykładem;p

chyba ci sie w dupie poprzewracało...

raz: że na sucho nie poczynił żadnych postępów względem cykli
dwa: niby na sucho ale jednak jechał na hormonie wzrostu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 6283 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 131166
ja mysle ze to przede wszystkim zalezy od genetyki.

jesli ktos nie wykorzysta swojego naturalnego potencjalu, tzn bedzie szamal metke i sie klul majac 30 w rece, a potem przestanie to robic, to owszem zrobi potem na offie progress na sucho, bo gen mu na to pozwoli.

ale jesli ktos cwiczyl pare lat na sucho, doszedl do jakies znacznej granicy, np 41 w rece i ma stagnacje juz dlugi czas, to jesli ktos taki wezmie koks, zbuduje troche nowej masy, to potem moze walczyc jedynie o utrzymanie tego, co zrobil na koksie, a o jakims postepie nie ma mowy.

pomijam oczywiscie kwestie tego, ze nie jest duzo osob, ktore po sprobowaniu koksu potem walcza na sucho o kazdy kg (pomijam osoby, ktore z przyczyn niezaleznych musialy odstawic koks, zdrowie itp).

matat, generalnie to ja tutaj znacznie teoretyzuje, mimo iz prosiles aby konkretni praktykanci sie tu wypowiadali, ale pozwolilem sobie przedstawic moj punkt widzenia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1250 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 10562
ok ok rozumiem :) Zwierzu każda wypowiedź się liczy i jest dla mnie ciekawa.
Dzięki za odpowiedzi.

Oskar, to że pytam o takie rzeczy nie znaczy że planuje się brać za koks :) Poprostu czasem wpada mi do głowy jakieś pytanie i postanawiam je zadać bo jak tego nie zrobię, to nie daje mi to spokoju.

Jeśli ktoś ma jeszcze coś do napisania, to zapraszam :) Bo to bardzo ciekawe. Może ktoś jeszcze uważa że po cyklach sterydowych da się budowac masę na czysto. Albo może jest ktoś kto uważa wręcz przeciwnie?? Jeśli tak, to pisać ;)

Zmieniony przez - Matat w dniu 2010-05-29 13:33:55
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9060 Napisanych postów 82745 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699828
moja dobra rada,trzymaj się z daleka od SAA
jak już zakosztujesz to będziesz w tym tkwił na wieki wieków
nie warto
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 286 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1579
tak jak flex...

rvchnąłbym kasie cichopek żebym tylko mógł cofnąć czas i nie sięgnąć po tą suste która zapoczątkowała powolny upadek mojego człowieczeństwa

absolutnie nie warto...

Zmieniony przez - sqrwiel_ek w dniu 2010-05-29 13:49:15
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1250 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 10562
No ale ja powtarzam po raz kolejnuy że nie pytam dlatego że planuję brać :)
Chcę żebyście się wypowiedzieli na moje pytanie. Pytam bo jestem poprostu ciekaw.
Poprostu wiem że sporo osób chodzących na siłownie (w szczególności w większych miastach) koksuje. I ciekaw jestem jakie moga zrobić efekty po odstawieniu sterydów. Byłem ciekaw czy gdy człowiek weźmie raz, drugi, trzeci i potem przestanie to moze coś jeszcze zdziałać naturalnie.
Puki co zapewniam Was że nie planuję cyklu. Jesli się kiedyś zdecyduję to dowiecie się o tym pierwsi gdyż będe miał kupe pytań typu co, jak, gdzie, kiedy, co jeśli itp. itd :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Hcg szybkie pytanie.

Następny temat

Stosowanie P-Plexa ! Sogi !

WHEY premium