SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pytanie do użytkowników dopingu

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2334

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 286 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1579
sęk w tym że nie odstawisz sterydów...

każdy mówił (w tym ja): tylko ten jeden cykl, nabiore pare kg i już bede jechał na sucho

błąd... nie będziesz jechał na sucho

stąd to pytanie jest bez sensu


Jednak odpowiadając na nie w końcu... powiem ci że jest możliwy postęp, kilka miesięcy po cyklu organizm będzie wracał do normalności i myśle że od pewnego momentu zaczną się postępy jakieś powolne
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 919 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 12918
ja bym ja rvrchnal nie cofajac czasu, za darmo sol slodka ale wam powiem ze koks dobra sprawa, jesli chodzi o rozsadne daawki bo jak to napisal kiedys tomi swoj cykl to ja po 3 dniach to bym lezal na intensywnej i czekal na przeszep nerek i watroby...

Zmieniony przez - Hanzi_mma w dniu 2010-05-29 14:03:23
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 81 Wiek 46 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 854
Jak dobrze zrobię odblok to po jakiś 4 - 6 miesiącach czuję że na sucho idzie coś do przodu oczywiście z dietą suplami i ciężką pracą...

mors certa hora incerta

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1250 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 10562
Aha sqrwiel_ek, czyli nigdy nikomu się nie udało wytrwac w postanowieniu że tylko jeden cykl i koniec?? :D
Moze wynika to z tego, że człoweik to stworzenie które nigdy nie ma dość i zawsze chce więcej...

Zmieniony przez - Matat w dniu 2010-05-29 14:11:33
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1226 Napisanych postów 26443 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 298508
"czyli nigdy nikomu się nie udało wytrwac w postanowieniu że tylko jeden cykl i koniec??"

bynajmniej na tym forum nikt nie słyszał o takim przypadku
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 620 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 7493
Nawet lepiej. Zazwyczaj jak przestajesz brać to i przestajesz ćwiczyć :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 903 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6918
ja off 4 rok i ciezko z przyrostami ewentualnie jakosciowo cos sie zmienia w zaleznosci od diety , ale silowo dochodze do wynikow ktore robilem na saa

pierwsze 1.5 roku moze nawet dwa to praca syzyfa

Zmieniony przez - pulok w dniu 2010-05-29 14:53:51
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 805 Wiek 45 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 6300
ja jestem zdania że po odstawieniu koksu nie ma opcji na jakiekolwiek przyrosty chyba że po kilku latach off aczkolwiek nie znam nikogo kto wytrzymałby tak długo bez soku poza tym jest wiele osób które nawet na towarze odnotowują bardzo nikłe przyrosty a czasami nawet ich brak każdy ma swoje granice których nie da się przeskoczyć w końcu nie da się rosnąć w nieskończoności

Nawet najlepszy koks nie zastąpi dobrej genetyki

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
im wieksza wiedza tym wiecej sie utrzyma po cykluwiadomo duze znaczenie ma genetyka, suple tez sa wazneco do spadkow to tez zalezy od sordkow jakie uzywamy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 305 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 6506
sqrwiel_ek , czytanie ze zrozumieniem. B-50 walił koks tonami, a teraz jest od dłuższego czasu na off i robi postępy, lub je utrzymuje ponieważ czytałem jego wypowiedzi.

" Urodzony by umrzeć, żyje by walczyć! "

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Hcg szybkie pytanie.

Następny temat

Stosowanie P-Plexa ! Sogi !

WHEY premium