SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pytanie do malych zmian w planie silowym.

temat działu:

Aktualności - Sporty Siłowe

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 7721

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Senegroth POWERLIFTING
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 9543 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 61854
Opuszcasz tak szybko jak się da ale pod kontrolą. Na dole ją wyhamowywujesz(zatrzymujesz) i dopiero petarda w górę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 165 Wiek 41 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1459
oki dzieki sene juz widzialem na necie jak to powinno wygladac ,czyli popelnialem blad bo robilem inaczej ta dynamike szybko opuszczalem i odbijalem i w gore,nie wiem czy to moglo miec jakis wplyw zobaczymy zrobie tak jak mowoiles z pzrerwa i mam nadzieje ze nbedzie dobrze no i dynamike juz bede robil tak jak powinno to byc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 165 Wiek 41 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1459



czy to jest poprawna dynamika ????nie chodzi tiu o te lancuchy tylko technike wyciskania mysle ze o to chodzilo?????
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Senegroth POWERLIFTING
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 9543 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 61854
Tak
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 165 Wiek 41 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1459
w takim razie zle robilem aha co do ciezaru to 7okg mysle ze za duzo bo przy trzecim powtorzeniu juz nie szla tak szybko jak w pierwszym wiec dalem 60 kg i szlo fajnie szybko dzis mialem trening moze w sobote znowu zrobilbym dynamike tylko wl albo plus barki biceps grzbiet nogi i we wtoreksprobowal juz ciezko te 100 moze na 3 ??byla by to tez opcja ok??bo nie czuje sie zmeczony jak to widzisz??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 165 Wiek 41 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1459
oki sene zrobie tak jak pisales juz cie nie mecze heheh, po prostu zle sie czuje jak mam przerwe od silki jestem nerwowy hahaah
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Senegroth POWERLIFTING
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 9543 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 61854
Spoko. Powodzenia....a w dynamice ma być stały ciężar przez 8 tygodni przynajmniej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 165 Wiek 41 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1459
ok to jescze tylko lepiej jak zostanie te 60 kg ???w dynamice???nie wiem czzy gorny post przeczytales. a i dzieki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Senegroth POWERLIFTING
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 9543 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 61854
Tak 60kg. Idź już spać bo trzeba się regenerować
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 165 Wiek 41 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1459
witaj sene pisze w sprawie tego treningu zrobilem ta przerwe tak jak mowiles i dzis mialem trening mialem zrobic 102,5 kg na 3 powt,a dalem rade tylko 100kg na 3 a w trzeciej serii juz tylko 2 razy 100kg i nie wiem co jest ni etak ,sila jeszce poszla troszke na dol bo przed przerwa ktora mi doradzales zrobilem 100kg na 4 pot.co teraz zrobic sene doradz.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Sprawdzenie planu na siłę

Następny temat

AMP w trójboju

WHEY premium