SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pytanie cz. 2

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1706

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 765 Wiek 28 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2791
Witam, przepraszam za nowy temat, ale tamten gdzieś "utonął". :)

Mam kolejne pytania, ponieważ dopiero się uczę. Oczekuję życzliwości, i nie nazywanie mnie Jasiem. :D

Czytałem trochę na temat diet:

1. Te diety wymagają dużego asortymentu spożywczego, na co nie mogę sobie pozwolić. Celem mojego treningu jest zwiększenie klatki i mięsni brzucha. Oczywiście zajmuję się pozostałymi partiami, ponieważ korzystam z treningu opracowanego przez Mawashi. :) Staram się nie jeść za dużo, ale okazuje się, że jem za mało. Wiem też, że potrzebuję zwłaszcza białka, a więc do sedna:
Czy mogę jeść tak jak jem zwykle + jakieś przekąski z białkiem? Czytałem o warzywach na zagryzkę, tego typu. (Dziś zjadłem płatki + rosół + trochę sera białego)

2. Ponowię pytanie co do A6W - czuję, że pracują mi tylko górne części brzucha, czy to oznacza, że nie działa na cały "kaloryferek" ? Nie chcę wyglądać jak piłka, a niekiedy widzę takich "pakerów". :P

To chyba tyle, życzę pomyślności i sukcesów w 2010. ;)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 765 Wiek 28 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2791
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 596 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 6973
1)możesz jeść jak zwykle(ew zwiększyć ilości bo to co wypisałeś to dla chomika:D a rosół na masę no cóż ..^^ chyba że z makaronem, mięsiwo dorzuć) i trzymaj się w okolicach 6-ciu posiłków dziennie 3 pełnowartościowe 3 mniejsze(przekąski) zamiast ważyw lepiej owoce np banany,a warzywa lepiej dorzuć do większych posiłków
2)a6w jest na górną część brzucha, a na całość jest np. abs2
3)dzięki i nawzajem

"Tylko ludzie wielcy potrafią być skromni"
no to muszę jeszcze sporo popracować na bycie skromnym...%)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 765 Wiek 28 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2791
Dzieki Technista, pomogleś mi, zwłaszcza z ćwiczeniem na brzuch. No cóż, w takim razie a6w odpada... :D

Co do posiłków, jem suszone banany, orzechy, sałatę, a większe posiłki to oczywiście śniadanie (pieczywo brązowe z masłem, okazjonalnie z nutellą :D) obiad (mało ziemniaków, ale mięsa, które polecacie jeść :D) no i tyle, później do ósmej to przekąski.

Czy mogę się tego trzymać?

P.S Jeśli ten avatar to Twoje zdjęcie - wydaje mi się, że masz strasznie duży biceps, nieproporcjonalny do reszty ciała. ;D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 596 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 6973
tak to moje zdjęcie (i mi się wydaje za mały a nie za duży^^) w profilu masz inne tylko starsze^
jeśli chcesz nabrać masy ogólnej to ziemniaki możesz dorzucić śmiało bez zmniejszania porcji (ja na masówce obżeram się jak moge)

tak możesz się tego trzymać - pamiętaj że śniadanie powinno być jednym z największych posiłków możesz dorzucić jajko gotowane do kanapek (jak brak czasu rano to możesz wieczorem to zrobić i zostawić do rana jajka)bo same masło z chlebem to nie jedzenie no ew. płatki owsiane z mlekiem! zamiast suszonych jedz świeże banany
pozdrawiam

"Tylko ludzie wielcy potrafią być skromni"
no to muszę jeszcze sporo popracować na bycie skromnym...%)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 765 Wiek 28 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2791
Słuchaj a powiedz mi jeszcze - ABS2, poziom A zacząłem robić, ale nie wiem, czy wykonuję wznoszenia nóg w leżeniu poprawnie.
Czy http://abs2.pl/filmy_abs2.html - od minuty 6:37, tak powinno to wyglądać? Jeśli tak, to mogę być spokojny. :) A drugie ćwiczenie oczywiście wykonuję należycie. :) Po ilu tygodniach powinienem przejść na poziom 1?

Dodam, że oprócz tego miałem robić a6w, którą robiłem tydzień, ale okazało się, że nie wyrabia wszystkich mięśni.

Dzięki za rady co do posiłków, zjem w takim razie jutro jajka na miękko, skoro dzisiaj miałem już płatki owsiane z owocami. :D

Bardzo Ci dziękuję, dodałeś mi otuchy tymi radami, kontynuuję robotę! :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 596 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 6973
https://www.sfd.pl/Legendarny_ABS_II-t180570.html tu znajdziesz wszystko na temat abs . sam osobiście nigdy nie korzystałem z abs'u bo poprostu brak mi samozaparcia do robienia brzuszków dlatego wolę żebyś poczytał wypowiedzi innych na temat wykonywania
duży rośnij

"Tylko ludzie wielcy potrafią być skromni"
no to muszę jeszcze sporo popracować na bycie skromnym...%)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 765 Wiek 28 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2791
Dzięki wielkie za pomoc.
Jeszcze na koniec małe pytanie - https://www.sfd.pl/Dieta_na_mase__pierwsza_dieta-t557830.html - tu jest dieta podana dla pewnego użytkownika z moimi gabarytami. Czy będzie dla mnie odpowiednia? Nie jestem otyły, ale oczywiście by trzymać posturę, muszę trzymać się diety.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 524 Napisanych postów 21399 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 141207
Nie, nie będzie odpowiednia bo diete układa się indywidualnie - kazdy jest inny i branie "gotowych" diet nic nie da.


Pzdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 765 Wiek 28 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2791
Ale on ma takie same gabaryty. :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 524 Napisanych postów 21399 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 141207
Ale nie ma takiego samego organizmu.


Pzdro
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

zbudowanie masy.potrzebna pomoc

Następny temat

Trening na mase do oceny

WHEY premium