SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

3 miesiace treningu i cz y zrobic przerwe ?

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1266

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 411 Wiek 41 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2831
Witam cwicze juz 3 miesiace, w sumie wszystko ok tylko zaczely mnie bolec stawy w lokciach przy cwiczeniach, i w dodatku jeszcze w jednym lokciu cos mi przeskakuje, i chce zrobic tydzien przerwy, i moje pytanie takie ile mozna zrobic przerwy zeby nie zaczely sie robic spadki ?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2443 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 12990
Po 3 miesiącach to raczej dużo nie ma co spadać. Co do tych bóli to pewnie przesadzasz z ciężarami i nie masz odpowiedniej techniki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 411 Wiek 41 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2831
no laduje ile wlezie to fakt, cos tam uroslo bo w sumie 5 kilo przytylem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2443 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 12990
Jeżeli nie brałeś żadnych odżywek to spokojnie 2 tygodnie możesz robić przerwy. Nawet więcej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 443 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1961
Może glukozamina?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 2638 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 12276
zrob przerwe lepiej rozgrzewaj sie nie przesadzaj z ciezarami to poczatki silowni trzeba powoli przyzwyczajac organizm do wysilku.

I come back...
Prawdziwi rzeźnicy wychodzą z piwnicy..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 411 Wiek 41 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2831
pije tylko gainera z vitalmaxa ktory zreszta kaczy mi sie dzis
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kozacki FBW do oceny, i poprawy (dodatek do Muay Thai)

Następny temat

HIIT kilka pytan

WHEY premium