SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

pytanie z cyklu trudne cz.2 %-)

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1897

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
witajcie
mój znajomy z siłki który jest dość miśkowaty (bf około 25%) chce dalej się 'masować' doradziłem mu by tak jak ja zrobił redukcję i zrzucił trochę fatu, ale on mówi, że mu tłuszcz nie przeszkadza, chce byc duży i tyle, pytał mnie jak ma się odżywiać żeby dalej rozwijać mięśnie i szczerez mówiąc nie wiem co mu powiedzieć bo czy u takiego "grubaska" mięsnie będą jeszcze rosły czy tylko sam fat? chłopak nie chce słyszeć jak pisałem wyżej o redukcji interesują go siła, ciężary i duże gabaryty niekoniecznie estetyczne, co mu można podpowiedzieć by jego bf nie zrobił się z 35 % oprócz środków iniekcyjnych
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
czyli jak? tylko testosterone propionate zostaje w takim przypadku?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 15094 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 101723
niech dba o poziom białka, uważa na węgle, może więcej tłuszczu i kontroluje kcal.
nie ma opcji "co mam jeść na masę". nie ma magicznych produktów. cała dieta to klucz. nie produkt pojedynczy.

"Jak kraść, to miliony.
Jak ruchać, to księżniczki"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
to typowy endo silny chłop jak przewala ciężary to aż mnie ciary chodzą (dla mnie niewyobrażalne) z tego co mi mówił to je: b/t/w/ 2/1/4
i pytał mnie co by podkręcić żeby masa i siła szła- tylko nie chce mu głupio doradzić bo i tak jest dośc pulchny
narazie co mu poradziłem to żeby jadł węgle o jak najniższym ig płatki owsiane, ryż brązowy, kasze to go nie bedzie tak fatem lało a organizm bedzie stale "dokarmiany"
tak jak pisałem o nie da się namówic na redukcję- mowiłem mu że jakby zrzucił z połowę albo chociaż z 10 % bf to by mu lepiej mięso szło, ale on na to że nie przezyje spadków siły
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 15094 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 101723
jeśli nie idzie już mu masa/siła a koniecznie chce dalej to:
-albo regeneracja jakaś, moze się przetrenował
-albo niech kcal doda, z tłuszczy np.

"Jak kraść, to miliony.
Jak ruchać, to księżniczki"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ok tak mu powiem białka ciut tez ma podnieść ? czy samego tłuszczu?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 3766 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 23755
imo powyzej genetycznie ustawionego BF`u nie wejdzie jesli bedzie regularnie cwiczyl i jadl duzo bialka....srednio wegla i srednio tluszczu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
jeszcze jedno pytanie, czy przy tym poziomie fatu to przyrosty masy mięśniowej jeszcze następują? czy wszystko idzie już tylko w fat?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 15094 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 101723
dobra dieta + trening i oczywiście, że następują.

"Jak kraść, to miliony.
Jak ruchać, to księżniczki"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
dzięki Wylliam za odpowiedzi sog już nie wszedł
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Charon ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 5388 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 111118
Im mamy więcej tłuszczu tym większe jest partycjonowanie kalorii do komórek tłuszczowych. Już kiedyś o tym pisałem, jak mamy bf > 15% lepiej zacząć redukcję.

Beatus, qui prodest, quibus potest

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

PLacek

Następny temat

MOja FAJna DIetka help

WHEY premium