SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pytanie co do klatki.

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1823

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 524 Napisanych postów 21399 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 141207
Skoro jest bardzo dobry uzuasadnij to, potem ja tobie napiszę dlaczego nie jest i wtedy dojdziemy do kompromisu.

FBW to najrozsądniejsze rozwiązanie w twojej sytuacji.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 43 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 237
bo na tym ćwiczeniu bardzo dobrze pracuję biceps, nie wiem jak sie nazywa ten sprzęt ale to jest coś takiego tylko że ja to robie w pozycji stojącej http://imageshack.us/photo/my-images/828/biceps.jpg/ 
Moim zdaniem to ćwiczenia na biceps jest w moim przypadku najlepsze.. jak już pisałem nie mam dloni i jest mi trudniej dobrać ćwiczena, tak?..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 524 Napisanych postów 21399 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 141207
To wyciąg dolny.

Nie masz dłoni, każde ćwiczenie dla ciebie może być kontuzjogenne/niebezpieczne.

Napisz jakie możesz robić ćwiczenia na nogi [jaki rodzaj przysiadu/wykroków].

Coś będziemy kombinować ale sądze, że nie z planem dzielonym.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 43 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 237
ojj... sorka zapomniałem o nogach napisac myslałem że je wypisalem :P
Nogi robię wraz z bicepsem, Wyciskanie na platformie 3x10, uginanie nóg w siadzie 3x10, i uginanie nóg leżąc na brzuchu.. pisze tak bo nie wiem jak się sprzęty nazywają. Z przysiadami to kiepsko było by, kolana by mnie bolały chyba, bo kiedyś próbowałem w domu przysiady w raz z brzuszkami itp. to mnie bolały, wykroki ciężko było by trzymać ciężar na lewej dłoni, chyba że na sztange założyc i wtedy wykroki..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 2485 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 40634
Wywal te śmieszne maszyny z większości partii, same wolne ciężary teraz, na uda tylko i wyłącznie przysiady/wykroki/żuraw, nie żadne maszyny.

https://www.sfd.pl/Przysiad_z_przysłowiowym_palcem_w_doopie__żadnych_wymówek_Panowie_i_Panie-t605678.html 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 43 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 237
Viren mieliśmy kombinować, tak że czekam ! :D.

Ludi co masz na mysli, mam wywalić wszystko!? To co ja mam robić na tej siłowni.. ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 524 Napisanych postów 21399 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 141207
Skoro możesz robić przysiad - włącz go do planu i pilnuj techniki.

Wyciskania na klate/barki na 100% możesz robić technicznie i bezpiecznie ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 43 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 237
Dziś robiłem przysiady, 50kg i jazda. Wystarczy? Bo na platformie 140kg ćwicze ;p Robiłem nogi z bicepsem. Tak, że na biceps probowalem na gryfie cwiczyc, co prawda dałem sobie rade, ale technika do dupy.. i raz prawie wypad.

Tak klate/barki na 100% robie technicznie i bezpiecznie, nie może mi wypaść chyba, że ktoś mnie potrąci.. Ale skoro pisaliście mi że mam lipny trening.. Napisz mi jak go mam ułożyc.. Ćwiczyć mogę Pon/Wt/Sr/Pt i jak już trzeba bd to ten czwartek też, ale lepiej aby miał odpoczynek.. Mam pytanie masz może gg czy coś bo nie lubie pisać na forach :).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 524 Napisanych postów 21399 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 141207
Pisz tutaj, ja nie pisuję na gg.

Trening skłaniałbym się to jakiegoś krótkiego FBW w stylu:


Przysiad ze sztangą 3x10
"Dzień dobry" 3x10
Wyciskanie poziomo 3x10
Ściąganie wyciągu górnego do klatki 3x10
Wyciskanie żołnierskie 3x10
Biceps/triceps na zmiane co trening 2-3s po 10-12 powtórzeń, jedno ćwiczenie

Tyle.

3x w tygodniu pon/sr/pt.

Nie przejmuj się bicepsem, jedz, wysypiaj się.

Cięzar taki abyś wykonał założoną liczbe powtorzeń w serii poprawnie technicznie z zapasem 1-2 powtórzenia w serii.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 43 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 237
Co to są za ćwiczenia, "dzień dobry, wyciskanie żołnierskie" masz jakiś filmik aby pokazać?

Biceps/triceps na zmiane co trening 2-3s po 10-12 powtórzeń, jedno ćwiczenie i tego nie rozumiem ??

I to co ogólnie napisałeś to cały czas to samo ? Tj. pon/sr/pt u cały czas to samo?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pomoc dla początkujęcego

Następny temat

Proszę o pomoc w ułożeniu planu (brzuch i kondycja)

WHEY premium