SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pytanie - palenie kalori

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 23264

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 208 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2974
Okej ellis na siłce już wiem co mam robić ;] tobre i to

Mówisz że wybrałem bardziej standardową dietę ;/ - jak możesz to powiedz mi jak jest ta mniej standardowa - mniej kalorii ?? bo nie wiem sam ;/

Spróbuje dodac wiecej warzyw i jakieś owoce - jabłka najlepiej ;] no i mięso dodam. No i te jajka dodam ;] Zaraz coś stworze i dam do oceny ;]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1907 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 35840
Danutha czemu obwody niet?


Ellis moim zdaniem nie ma przeszkód zeby robil tak jak napisał (dalbym tylko po jednej serii na tricepsy i bicepsy) bo w niczym nie przeszkadza to w uczeniu sie techniki. dodatkowo w takim wydaniu zmiesci sie spokojnie w 45 minutach. a co do rozgrzewki to sie zgodzę - niezbędna rzecz, np. 10-15 minut ogólnej i pierwszys obwód bez obciążeń (same gryfy) no cóż ale to tylko moje zdanie

pozdr.


Zmieniony przez - Herman2003 w dniu 2006-11-05 19:09:58

http://www.sfd.pl/-t301411.html
http://www.sfd.pl/search.asp <--odpowiedź na wszystkie Twoje pytania
http://www.sfd.pl/temat195089/  <--najlepszy program antyspamowy
<<< AKCJA "STOP SPAMOWI NA SFD.PL" - PRZYŁĄCZ SIĘ!!! >>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 208 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2974
No narazie będę robił bez takich typowych obwodów - tak jak mówi ellis będę robił.

Ellis jak możesz to napisz co w tej diecie nie tak ( że za bardzo standartowa ;/ ) - o co chodzi?? Za dużo kcal czy co plis odp :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 208 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2974
A mam pytanie jeszcze bo już mi się myli troszke :P - obwód polega na tym że robie np. 3 serie po 15 powtórzeń w szybki tępie i przechodze na następną maszyne i tak aż zrobie 12 ćwiczeń i znwou od początku i tak robie 2 obwody ;] - tak to ma wyglądać ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 208 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2974
Sorki że tak truje ale to już ostatnie szlify tego co mam robić przez 3 tyg. ;] Wiec dla tego tak pytam.

1. Pisałem o tych obwodach - dobrze myśle jak mam to robić ??
2. Ellis co nie tak z tą dietą ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
danutha ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 92 Napisanych postów 3767 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 29908
Jezeli dopiero zaczyna treningi na silowni,powinien przyzwyczaic stawy i miesnie do obciazen i nauczyc sie techniki wykonywania danych cwiczen,a nie latac z jednego urzadzenia na drugie.
Niech chlopak zacznie ze spokojem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ellis ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 126 Napisanych postów 4616 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 53303
Wcześniej dostałeś sugestie stosowania diety w kórej węglowodany w postaci odżywek, produktów zbożowych itp. miałbyś tylko w okolicy treningu i po. O ile pożniej możesz wypróbować taką dietę to teraz wstępnie chyba lepiej będzie jak rozłożysz węglowodany bardziej równomiernie w ciągu dnia. Jak już trochę wprowdzisz się z treningami na siłowni, będziesz ćwiczył bardziej intensywnie to stosowanie tej mniej standardowej diety będzie bardziej uzasadnione. Narazie spróbuj zrobić taki poprawki jak mówiłem.

Zmieniony przez - ellis w dniu 2006-11-05 20:20:41
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 208 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2974
No kiedyś chodziłem wiec jakąś technike mam - czy pojęcie jak co się robi - ale od zera nie zaczynam ( chodziłem 2 miechy :P ) wiec spoko .

Stawy teżnie tak źle - dużo na rowerze jeżdziłem , wczesniej basen i troche siłka ;] Wiec problemu nie powinno być .

Chodzi mi głownie czy dobrze myśle na czym polega ten trening obwodowy.

Szkoda że ellis nie pisze dla czego ta dieta niby za standardowa i co powinniem zmienić ale mam nadzieje że jutro odpisze ;]

Od jutra zaczynam - zobaczymy jak bedzie i czy jakieś efekty ( 1 - 2 kg mniej ;] ) do końca miesiąca - mam do spalenia 4 kg wiec fajnie by było żebym się wyrobił do końca roku ;]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 208 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2974
OO dzieki ellis - kumam ;] odżywki - ale to myśle że puźniej

Narazie myśle że ten plan treningowy co mam będę stosował przez 3 tyg. + dieta ( co do diety wprowadze jeszcze jakieś zmiany ale to jutro bo dziś nie mam już czasu - nauka - wiec jutro się będę stosował do tego co mam narazie ułorzone a jutro pomyśle nad zmianami )

Wielkie dzięki za pomoc i dobre rady. Pozdrawiam wszystkich ;]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
danutha ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 92 Napisanych postów 3767 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 29908
Trening obwodowy polega na tym,ze po wykonaniu serii na jednym urzadzeniu przechodzisz(lub przerwa do 30 s) od razu na inne urzadzenie. Jak nie bedziesz stosowal max obciazen i masz pojecie,to ok
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Potrzebuje porady zeby schudnac

Następny temat

Prosze o pomoc przy redukcji :)

WHEY premium