SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pytanie - palenie kalori

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 23265

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 208 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2974
No spoko ;] Pytałem tylko z ciekawości :P No dopracowuje diete ;] ( próbuje :P )

Mam pytanie - czy np. po siłowni ( 40 min - bardzo intensywne ćw ) mogę np. dodtkowo 15 min na bike pojeżdzić w domu po przyjściu z siłki ?? Czy lepiej nie ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ellis ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 126 Napisanych postów 4616 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 53303
Po bardzo intensywnych ćwiczeniach, bardzo intensywnie dobierasz się do posiłku potreningowego. Aeroby masz już wyznaczone w takim zakresie, a nie innym. Są efekty, więc nic nie zmieniaj. Nie przesadz z tą intensywnością.

Zmieniony przez - ellis w dniu 2006-11-28 23:18:57
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 208 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2974
oki ;] Ellis dzięki ;] Co ja bym bez Was zrobił - chyba zajeździł się na tym bike ;]

Dzięki i narazie. Ide spać :P
pozdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ellis ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 126 Napisanych postów 4616 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 53303
Krótko mówiąc dbamy o Twój bike, chyba nie wytrzymałby zbyt długo takiej eksploatacji, biorąc pod uwagę Twój zapał

Zmieniony przez - ellis w dniu 2006-11-28 23:35:06
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 208 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2974
No dzięki ;] Kurcze nie wiem czemu ale jakoś pomału widze że coraz gorzej schodzi fat ;/ Nie wiem może dla tego że już mam tak mało i teraz coraz ciężej bedzie ?? Nie wiem poczekam do końca roku.

Dziś jazda na bike - 40 min - 400 kcal ;]
Jutro siłka i tak ciągle a efekty coraz gorsze ;/
No nic poczekam do końca roku i zobacze co bedzie jeszcze 4 tyg. ;]

Mam teraz pytanie ostatnie >>

czy jedzenie marchewki nie gotowanej w ilości 300 g , pomidorów 500 g , fasoli zielonej 220 g i cebuli 150 g dzienie przez najblisze dni ( 10 dni :D ) jest dobrym pomysłem ???

Bo ułorzyłem diete sobie nową, wywaliłem chleb WAZA ( teraz chleb razowy żytni ) , co 2 dni 2 jajka całe ( piekę na małej ilości oliwy na pateli - chyba to nie jest najgorszy sposób na jajko ?? :P ), dodałem kawe przed treningiem , staram się ograniczać w słodziku ;] no i jeszcze zostały płatki z mlekiem ale że kupiłem dużo to będę je jadł do końca tyg. i potem też je wywale z diety.

Jakie polecacie warzywa ?? >> bo jeszcze jem buraki, czasem kalafior i chyba to wszystko.

pzdr.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 208 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2974
Tak właśnie czytam o CKD i się zastanawiam czy nie zabrać się za taką diete ;/ Mam na 100 % poniżej 15 % tłuszczu >> już pomału widać mi mięśnie brzucha i naprawde mało mi zostało tłuszczu i czy CKD nie było by dobry rozwiązanie czy narazie trzymać się swojego planu do końca roku a potem kąbinować jeżeli nie widział bym dalszych efektów ;/ ?? Nie wiem sam już ;/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
qazar ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 734 Napisanych postów 31016 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94344
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 208 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2974
gazar wejdz na 11 str. i tam na końcu pytanie napisałem ;] Odp jak możesz ;]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
qazar ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 734 Napisanych postów 31016 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94344
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ellis ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 126 Napisanych postów 4616 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 53303
Mówiłem Ci już jaki jest Twój największy problem? Zdaje się, że tak.

25 listopad 2006 16:31: Mięśnie lekko rosną ;] Widać :P:P Na siłowni robię to co mówił ellis i jest okej ;] Tłuszcze na brzuchu zostało mi prawie zero ( no maks 0,5 kg - do spalenia ) Ogólnie jestem już na końcówce i myślę że z redukcja uporam się do końca roku ;]. I chyba to wszystko na razie ;] I wielkie dzięki za pomoc ;] Efekty są - wszystko jakoś idzie zgodnie z planem ;] Jestem bardzo zadowolony ;] Dzięki Wam ;]

28 listopad 2006 18:53: Bo już na diecie jestem dobre 3 tyg. + siłka + rowerek - no cały trening lajt ;] Ogólnie fat schodzi choć teraz jakoś chyba wolniej - nie wiem sam ;/

29 listopad 2006 15:36: Jutro siłka i tak ciągle a efekty coraz gorsze ;/

A teraz przeczytaj i przemyśl to co napisałem w innym poście:

Tak niektórzy robią pomiar wagi/obwodów niemalże codziennie, na tej podstawie z dnia na dzień robią korekty w diecie/treningu, bo nie idzie, jest to zupełnie bez sensu... pożniej te osoby nawet nie wiedzą czy coś działa, robią niepotrzebne zmiany. Najlepiej jest zrobić pomiar wagi/obwodów np: w piątek, sobotę i niedzielę rano(z tego średnia), wtedy rozpoczynamy dietę już w niedzielę i kolejny pomiar robimy za 1-2 tygodnie koniecznie w piątek, sobotę i niedzielę rano(z tego średnia). Porównujemy średnie i wtedy ma to sens. Wiem, że np: jeśli zrobimy pomiar wagi tylko w poniedziałek i potem po tygodniu np: w sobotę lub niedzielę, nie w poniedziałek to ubytek wagi może być na tyle mały, że będzie dla nas sygnałem do zmian, pomiar w ten sam dzień co tydzień wcześniej(w poniedziałek) może jednak wskazywać wystarczający ubytek wagi i to jest dosyć standardowe. Trzeba robić pomiary zrówno wagi jak i obwodów, obwody są ważniejsze, trzeba porównywać średnie z kilku dni, koniecznie tych samych.

Najczęściej(dla większości osób to pasuje) jeśli przez 2 tyg. ubytek wagi jest mniejszy niż 0,5 kg, na tydzień i nie ma znaczących korzystnych zmian w obwodach to należy zrobić korektę w bilansie kalorycznym. Robienie niepotrzebnych korekt jest błędne.

Zmieniony przez - ellis w dniu 2006-11-29 16:50:18
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Potrzebuje porady zeby schudnac

Następny temat

Prosze o pomoc przy redukcji :)

WHEY premium