SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pytanie - palenie kalori

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 23269

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 208 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2974
qazar sorki bardzo za to g ;/;/ Wybacz :]

No dobra ellis jak zwykle nie mam wyboru i musze się Ciebie posłuchać ;/

Ale widzisz - małe efekty i tak jakoś zaczyna brakować siły i motywacji ( ale się nie poddam :P ) dla tego kombinuje ale dobra - do końca roku robie to co teraz czyli rower + siłka + dieta - to co dotychczas ;] A popiary tak jak piszesz wykonam tak jak mówisz pod koniec tyg. i zapisze w zeszyciku ;] i potem za 2 tyg. znowu i porównam ;]

CO do wagi - jutro z rana się sprawdze ;]

pzdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 208 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2974
Jeszcze ostatnie pytanie :P - robię sobie diete w dzieniku posiłkowym i BTW zgadza mi sie w 100 % a kcal jest za mało o 150 ;/ Z kąd bierze się taka różnica i jeżeli brakuje mi te 150 kcal a BTW się zgadzaja to mam coś dodać aby było to 2100 kcal ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
qazar ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 734 Napisanych postów 31016 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94344
roznice sa w zliczaniu ja bym sie tym nei przejmowal, ale skor sie ty przejmujesz kcal z kawy to boje sie czy sie nie targniesz na swe zycie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 208 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2974
hahaha :P Bardzo śmieszne ;] ;] ;] No okej tak się pytam ;]

Dzięki że odp. na moje głupie pytania :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
qazar ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 734 Napisanych postów 31016 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94344
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 2931 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 24391
oj to poczekasz sobie, jeszcze strajkuja

ikar - z tymi kaloriami jest tak, ze nie musisz miec wszystkiego wyliczonego co do grama, bo i tak nie wiesz, czy w danym dniu nie spaliles np. o 100 wiecej
po prostu kalorie z Twojego menu maja oscylowac wokol pewnego wyznaczonego pulapu (dzienne zapotrzeb.kal.)
a o 50kalorii w te czy w te
pzdr

----> www.pajacyk.pl <----

na weekendach mnie NIE MA!

::]]}|{{[[:: a44 - electro glide in blue

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
qazar ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 734 Napisanych postów 31016 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94344
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 208 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2974
Mam jeszcze kolejne pytanie >> bo zmieniłem w diecie chleb WAZA na razowy

Czytałem na sfd o chlebie razowy i wszyscy mówią aby chleb był tylko z mąki żytniej bez domieszki przennej - no wiec byłem dziś w 4 piekarniach i w każdej był razowy ale z domieszka mąki przennej ;/;/ Wiec w sklepie znalazłem chleb firmy Schulstad - razowy

W 100 g - 200 kcal
Białko - 5 g
Tłuszcz - 3,2 g
Wegle - 37 g
Wiec chyba nie taki najgorszy i robiony tylko z mąki żytnej.
Mogę jeść taki paczkowany chleb czy lepiej nie bo dużo osób mówi że paczkowany jest do bani ale ten chleb wydaje mi się że skład oki - wiec chyba nie ma przeciw wskazań ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
qazar ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 734 Napisanych postów 31016 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94344
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 208 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2974
No właśnie pisze że nie ma konserwantów i krótki termin przydatności i po otwarciu opakowania nalerzy zjeść w przeciągu 48 h ;] Wiec chyba tak wiele tych konserwantów nie ma - tak mi się wydaje ;]

Wiec moge jeść czy nie za bardzo ?? :P
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Potrzebuje porady zeby schudnac

Następny temat

Prosze o pomoc przy redukcji :)

WHEY premium