SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pytanie TYLKO dla profesionalistow KTO JEST ZA WALKA ROBERA ?

temat działu:

Robert Burneika - Hardcorowy Koksu

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 36993

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 51 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1549
A ja jestem za. To tego typu akcje promują prawdziwe MMA, i w naszej "Polszcze" jak narazie bez tego konkretne gale nie zaistnią. Problemem jest co oprócz takich walk zostanie jeszcze pokazane.

"Poglady sa jak dupa, kazdy jakies ma, ale po co od razu pokazywac..".

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 51 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1549
Sorki, zatwierdziało mi za szybko posta....

"Poglady sa jak dupa, kazdy jakies ma, ale po co od razu pokazywac..".

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 51 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1549
Wszędzie jest potrzebna reklama i bez tego sie nie obędzie, a przy okazji nawet laki jest w stanie zauważyć róznice miedzy zawodowcami a napakowanymi amatorami i oszołmami

"Poglady sa jak dupa, kazdy jakies ma, ale po co od razu pokazywac..".

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 761 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 10642
niech sobie będzie ta walka, to tylko gorzej dla mma atack bo wszyscy będą ich kojarzyli z takimi właśnie walkami mroczków najmanów ibiszów itp... żenada ale i tak milion osób to obejrzy :D

kurczak, ryż i kreatyna zrobią z Ciebie skurvvysyna

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 672 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 35766
najman jest faworytem w walce
na roberta placa 2.50
ciekawe

Nie zniechęcaj się, obojętnie jak długa byłaby to Droga. Ona jest dla najlepszych. Pamiętaj, gdyby to było łatwe, to każdy by to robił. Mistrzowie są budowani cegiełka po cegiełce, a to boli. Czasami, może to zająć całe życie. Czasami, nikt tego nawet nie zauważy. Miej serce. Góra, na którą się wspinasz, nie będzie widoczna dla publiki. Ale i tak, nie wolno ci przestać się wspinać.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Possible Moderator
Ekspert
Szacuny 1969 Napisanych postów 19830 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 731770
Wcale mnie to nie dziwi ze Najman jest faworytem.
Ja nadal nie moge zrozumiec w jakim celu Burneika podjal ta walke...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Possible - pewnie kasa i proba udowonienia czegos, sobie czy innym.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 23860 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 147326
Possible

POLITYKA , walka przyciągnie widzów, nie widzę możliwości z punktu techniki by miał on szanse z nawet NAJMANEM , MMA ATTACK potrzebuje na przyszłość twarzy która bedzie promowała gale tak jak pudzian promuje KSW , NAJMAN sie nadaje według nich , wiec trzeba z niego stworzyć coś wartego zawodnika , czyli dac mu przeciwnika z pozoru dobrego lecz nie nadającego sie do walki . TYLE

przeciętny człowiek widzi to co mu pokażesz , po to jest telewizja i reszta badziewiu by widział to co ma widzieć . WSZYSTKO ZAMYKA sie wokół PAPIERU w obrocie .

Zmieniony przez - Tomasz1405 w dniu 2012-02-18 14:36:45
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Possible Moderator
Ekspert
Szacuny 1969 Napisanych postów 19830 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 731770
Tak, kult kasa zapewne wielka role odegrala. Tylko ze Czy on ( Burneika) nie zdaje sobie sprawy ze jego przegrana to jego koniec? I koniec tych tekstow o stejkach ze trzeba je jesc aby byc silnym i innych bzdetow. Kazdy go wysmieje na kazdym kroku ( internet) ze przegral z partaczem. Skonczy moda na Hardkorowego a jemu skoncza sie z tego pieniadze.
Sprawdzenie siebie, cos sobie udowodnic ( tylko co?) to nich idzie na pierwsza lepsza sekcje MMA nich poprosi o sparing z jakims stojkowiczem ale o poczatkach w mma i bedzie mial to samo, no moze prawie ( zreszta nie wiem czy dostalby taki sparing...)
Tomasz1405, to oczywiscie racja, tylko mnie zastanawialo jaki mial tok myslenia Burneika.

Zmieniony przez - Possible w dniu 2012-02-18 15:14:54
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Possible - no sparing to swietna sprawa, tylko ze on by musial za to zaplacic a nie oni jemu i kwota tez by byla inna. To jak starty w TS, ludzie czasami ida na zawody aby cos tam udowodnic sobie, zamiast np zrobic martwy te 250kg i udowodnic za darmo.. No ale byli by anonimowi i nikt by o nich nie uslyszal. Mysle ze grono malolatow nadal bedzie w niego wierzyc jak w "bozka" i sytuacja bedzie jak z Tuskiem " zepsulem ale do dymisji sie nie podam bo mam honor i chce walczyc o polske i kazdy popelnia bledy" no i widocznie dziala skoro lud na niego nadal glosuje... Niestety ludzi myslacych logicznie jest w spoleczenstwie ( nie wazne jakim ) coraz mniej, poniewaz ludzie sa oglupieni rzeczami typu x factor, walki nujmuna i inne cyrki. Wiesz czasami mysle ze jak by wyszla baba z ujem, dzieci z broda i walki niedzwiedzia z nujmunem, a to wszystko zapowiedzal by paker Ibisz to lud by to ogladal... Scenariusz jest w miare prosty: 1. Wygra - "a nie mowilem ze kulturysta to cos wiecej, trzeba jesc steaki" wtedy jego akcje pojda do gory 2. Przegra - " coz nie udalo sie , za malo steakow i testa bralem, nie ma opie... sie Olimpia czeka i wtedy powyzabijam wszystkich 60cm gunami". Tak czy tak jest na pozycji wygranej, poniewaz mamy takie a nie inne spoleczenstwo, ludzie lubiom cyrk i hipokryzje. Przegra - akcje pojda lekko w dol ale sie odbije, cos wymysli, norma. Nie zycze mu zle, i nie pisze tego zloslwie, tylko mowie jak to widze, bo osobiscie Roberta nie znam, a dopoki sie czlowieka nie pozna to w sumie nic nie mozna pisac na temat, chyba ze ma sie bardzo wiarygodne zrodlo...

Zmieniony przez - kult w dniu 2012-02-18 15:24:48
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Gdzie jest Majkel ?

Następny temat

Zmarła wielka poetka Wisława Szymborska

WHEY premium