SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pytanie TYLKO dla profesionalistow KTO JEST ZA WALKA ROBERA ?

temat działu:

Robert Burneika - Hardcorowy Koksu

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 36997

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 717 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 8521
Myślę , że walka albo będzie ustawiona , albo Burneika rozwali go siłą.

Przecież Najman sam powiedział , że nie jest takim yyy typowym sportowcem





Zmieniony przez - winiary_ w dniu 2012-02-18 17:20:22
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Winiary _ ale z tego co widac to on nie ma sily do MMA, tylko na silowni, juz byla o tym mowa, to dwie rozne rzeczy... sila ciosu nie ma nic wspolnego z silownia , zobacz na pudziana, bije jak dziewczynka, nawet james nie potrafil znokautowac...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 717 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 8521
kult wiem , że nie zada tak silnych ciosów jak bokser wagi ciężkiej , karateka. Będzie fajnie wyglądał , i zadawał powolne ciosy młotki ; ) . Ale nie wmówisz mi , że trening siłowy nie sprawia , że się mocniej bije , ma większą rękę , masywniejsza , też mu to coś da.Może też próbowac go spychac ,rzucac itp. Najman jak dla mnie jest kompletny żal.Kolesiowi o kase chodzi , za kase bił by się z każdym , nawet z tobą kult.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Najman z kazdym by sie bij, masz racje. I masz racje, lepiej aby ktos cos trenowal, chocby silownia, cios powinien byc silniejszy, tzn bedzie. Wiesz nie wiem jak tam z technika nujmuna ale stoczyl wiecej walk, wiec moze miec lepsza technike, gorzej bedzie jak robert go zlapie, niestety mysle ze robertowi kondycha padnie szybko,30-40 s na full p i z d z i e, no ale moze nas zaskoczy i trenuje gdzies tam ciezko:) mam nadzieje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 717 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 8521
widziałeś ten filmik jak kobie w worek , pudzian po 2 latach nie ma takich kopniec ; ) . Pożyjemy , zobaczymy , mam nadzieję , ze pokarzą w telewizji na nie na jakimś PvP
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ale na tych workach jest 0 sily, techniki, piesci lecialy w nic, w powietrze, zauwazylem ze po 10 s kopniec dwoch zadyszka konkretna...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816


tak to bedzie wygladalo mniej wiecej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 465 Napisanych postów 52009 Wiek 54 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 199651
przez biodro ją powinien rzucić

WILNO I LWÓW,MIASTA POLAKÓW

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 147
Stanowczo nie, bo jeśli przegra to będzie miał straszny obciaach. Lecz z drugiej strony jeśli wygra że nie jest taką buła :d
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Cris Thug Il Fenomeno Moderator
Ekspert
Szacuny 149 Napisanych postów 17463 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 196523
filmik

Ole-le, ola-la, ser del Barça és el millor que hi ha!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Gdzie jest Majkel ?

Następny temat

Zmarła wielka poetka Wisława Szymborska

WHEY premium