SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pytanie TYLKO dla profesionalistow KTO JEST ZA WALKA ROBERA ?

temat działu:

Robert Burneika - Hardcorowy Koksu

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 36992

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Cris Thug Il Fenomeno Moderator
Ekspert
Szacuny 149 Napisanych postów 17463 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 196523
Robert nawet nie bedzie musial przeprowadzic zadnego treningu przed ta walka wystarczy dogadac sie z Nejmanem ze te np; padnie po 1 czy tam 2 ciosie i wszyscy beda zadowoleni Gimbaza bedzie sikac w majty jak to koksu rozlozyl estrogena ,Robert i Marcin zgarna kase

a na powaznie to jestem na nie

Zmieniony przez - Cris Thug w dniu 2012-01-27 00:38:31

Ole-le, ola-la, ser del Barça és el millor que hi ha!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Zdecydowane nie . Dla mnie Najman to pociot ostatni , Robert by zyskał kasę na tym ale stracił w oczach innych według mnie . Już hardcorowa paczka była dla mnie lepsza od tego .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 10167 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 117117
Szkoda rąk na najmana. Robert niech sie lepiej do Olympi przygotowywuje :D

1)DIETA - NAWET 100 TABLETEK METKI NIE ZASTĄPI DOBREJ DIETKI.

2)TRENING - ZA DUŻE CIĘŻARY BUDUJĄ TYLKO TWOJE EGO, NIE MIĘŚNIE.

3)REGENERACJA - JEŚLI NIE MUSISZ BIEC TO IDŹ, JEŚLI NIE MUSISZ IŚĆ TO STÓJ, JEŚLI NIE MUSISZ STAĆ TO SIEDŹ, JEŚLI NIE MUSISZ SIEDZIEĆ TO LEŻ I ŚPIJ.

4)KOKZ - BIERZESZ TYLE NA ILE MASZ KASY I WBIJASZ JAK NAJCZĘŚCIEJ %)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 43 Napisanych postów 5517 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 54876
STANOWCZO NIE !
wiadomo z jakich powodów (jw.)





No chyba że Robert byłby pewny że wyrzuci Najmana z klatki do 10 rzędu, to nie ukrywam że chętnie zobaczyłbym technikę o nazwie "latający najman"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Przciez jak nejmyn by przegral to i tak by wygral
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
666 D. Mirowski
Znawca
Szacuny 35 Napisanych postów 2738 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21181
Ciezko mi powiedziec odrazu 100%, bo tez nie widzialem Roberta teraz na macie. Na dzien dzsiejszyy ja bym to dolzyl za rok i wtedy bym podjol decyzje.

Burneika Sports Team

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 5734 Wiek 20 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 98631
Koxu coś umnie parter ? Bo najman boxer & na pewno nie pójdzie na wymiane w stójce.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
666 D. Mirowski
Znawca
Szacuny 35 Napisanych postów 2738 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21181
no wlasnie o ten parter mi chodzi ..... lipa troche

Burneika Sports Team

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 2580 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 31633
Jeśli Marcin Najman wyjdzie w takiej formie jaką miał podczas walki z Saletą, to Burneika nie ma szans na wygraną. Przecież Saleta wygrał co prawda, ale z wielkim trudem. A gdzie Burneice do Salety?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nejman poszedl na maxa a jakos saleta chodzil po ringu jak by nigdy nic, po tym jak nejmun zlamal piszczel tamta walke nejman przegral nawet jak by walka dalej szla...
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Gdzie jest Majkel ?

Następny temat

Zmarła wielka poetka Wisława Szymborska

WHEY premium