SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pytanie 9

temat działu:

Strength & Endurance

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1963

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 48 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 217
Witam, gdybym zrezygnował z treningu siłowego całkowicie i przeszedł bym na corss fit to czy kompleksy metabolcizne są zaliczane jako wod'y? Czy np dajmy na to trening corssfit ( barbara) + kompleksy ?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 28 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 138
Jasne że warto a nawet trzeba:)!!!!!!!!!Tacy z Nas strongmeni/ki przy dużo mniejszych ciężarach z porzytkiem dla zdrowia.Myślę że trzeba napuścić minstrę Muchę:) co by się lekcjom w-f przyjrzała :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 94 Napisanych postów 5856 Wiek 40 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 54638
Kompleksy jako osobny trening

Aktualny dziennik: http://www.sfd.pl/[Stara_Gwardia]_DT/Lejjla-t988136.html

"Mięśnie są pojętne jak woły robocze.Jeśli ostrożnie,krok po kroku,
zwiększa się obciążenie,uczą się je znosić."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 48 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 217
Czyli dajmy na to:

Pon- Barbaa
Wtorek Kompleksy
Sr barbara
Czw kompleksy
Piatek barbara
moze tak być? Czy ja kto ma wyglądać

Zmieniony przez - buszmen134 w dniu 2012-05-27 21:19:45
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 94 Napisanych postów 5856 Wiek 40 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 54638
rzuć okiem tu https://www.sfd.pl/CrossFitowe_ABC-t855683.html#post4 

Aktualny dziennik: http://www.sfd.pl/[Stara_Gwardia]_DT/Lejjla-t988136.html

"Mięśnie są pojętne jak woły robocze.Jeśli ostrożnie,krok po kroku,
zwiększa się obciążenie,uczą się je znosić."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
WOD to workout of the day, czyli trening dnia. Osobiście postawiłabym na różnorodność i nie robiła 3x tego samego. Są setki różnych kombinacji z ciężarem ciała/obciążeniem. Świat nie kończy się na treningu, który pewnego dnia gdzieś tam w US postanowiła zrobić ze swoimi znajomymi z klubu jakaś dziewczyna o imieniu Barbara W Ladies masz post podwieszony z treningami wytrzymałościowymi, tutaj masz post z przykladowymi treningami. Poza tym sam możesz pokombinować i poskładać kilka ćwiczeń w obwody
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 48 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 217
Wiem tylk chodz mi to czy trening crossfit np chealsea i treningi metabloczine to to samo?
Czy może być tak nP
Pon Crossfit a
Wt Kompleksy sztangowe
Sr Crossfit B
czw Kompleksy olimpijskie
PT - Crossfit c

Zmieniony przez - buszmen134 w dniu 2012-05-28 15:02:04
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 48 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 217
Moge tak trenować? Bo wydaje mi się troche że te kompleksy to jak by trening crossfit bo też ma obwody itp..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 2284 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 29964
Robiąc non stop te same wody niszczysz całkiem potencjał crossfitu:) Rób tak żeby każdy trening był inny od poprzedniego
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 48 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 217
Nie w tym twki moje pytanie...Trening crossfit bede zmienial kompleksy również. Ale chodzi mi o to czy trening crossfit dajmy na to barbara jest ot samo co kompleksy sztangowe czy śa to dwie rózne rzeczy.. I czy łaczenie ich to dobry pomysł
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Bull Administrator
Ekspert
Szacuny 920 Napisanych postów 55283 Wiek 50 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 336126
ja bym siłownie zostawił 2x w tyg po max 40minut. Nie chcesz do tego podejść bardziej sylwetkowo, nie szkoda tego?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 48 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 217
Tzn moge zostawić siłownie.. ale głownie chodzi mi o to czy kompleksy sztangowe to jest trening corssfit? Cyz trening crossfit przykładowy jakis WOD to kompleksy sztangowe np
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

KONKURS !!

Następny temat

Dziennik/CrossFit,Kalistenika

WHEY premium