SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PYTANIE!!!

temat działu:

Strength & Endurance

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 714

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51562 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam, otóż mam pytanie czy ktoś z Was trenuje metoda crossfit przy diecie jem/nie jem . jakie odczucia po treningu na samym bcaa? co sądzicie o takim pomyśle?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 2473 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 45320
Probowalem leangains zanim zaczalem crossfit i nie ukrywam, ze przy 'klasycznym' treningu spisywalo sie to niezle. CF robilem na czczo dwa razy - pierwszy i ostatni ja nie dawalem w ogole rady, intensywnosc i zapjerdalanie jest tak ostre, ze jakies paliwko przed musialem dostarczyc.

Mowie o opcji, ze trening zaczynalem o ~12:00 na czczo. Oczywiscie komus moze to podpasowac.. ale trudno w to uwierzyc.

edycja: no wlasnie, bo trzeba rozwazyc kilka scenariuszy. Jezeli robilbym trening o 7:00 np. to wstalbym o 5:30, dziabnal odzywke bialkowa z maslem orzechowym, pojechal i pewnie niezle pocwiczyl. W sytuacji jednak, kiedy jestem na nogach od 6 i nic nie jem do 12, kiedy robie trening - bez szans.

Zmieniony przez - raczek87 w dniu 2012-10-19 20:10:09
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51562 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ok rozumiem i dzieki -czyli bez posilku przed ciezko porzadnie potrenowac w tym wypadku. a jezeli chodzi o wegle to jesz je przed treningiem? czy jedziesz na samym bialku z tluszczami?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 2473 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 45320
Wegle jem w kazdym posilku. Wyjatkiem jest syt awaryjna, gdzie zostaje odzywka z maslem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 2106 Wiek 44 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 39511
Mi się zdarza tak ćwiczyć. Wczorajszy trening, ok 13.30:
- 10 burpees,
- 10 wall ball,
- 10 renegade row (20kg hantle)
- 10 jumping lunges (z 10kg sandbagiem)
- 10 scyzoryków
- 10 swingów
Zrobiłem 5 rund, przed treningiem 10g bcaa i porcja Carnotrix Treca (akurat dobrze się złożyło, bo dzień wcześniej dostałem próbki;) . Przyznaję, na początku nie było lekko, ale można się przyzwyczić. Ostatnio nawet, kiedy musiałem zrobić trening późnym popołudniem, pomiędzy posiłkami, stwierdziłem nawet, że chyba lepiej ćwiczy mi się na czczo:)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Prosze o pomoc w ulozeniu 5dniowego treningu 3tren. masa(sila)-2tren. crossfit

Następny temat

Początki CF- kilka pytań

WHEY premium