SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Push pull 4 dniowy

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 672

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Wiek 5 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 36
Cześć mam 17 lat chciałem zacząć ćwiczyć planem push pull 4 dniowym wcześniej ćwiczyłem fbw trenuję regularnie na siłowni od 7 miesięcy wcześniej trenowałem ale z dużymi przerwami moim celem jest zbudowanie masy mięśniowej poniżej wklejam swój plan prosiłbym o ocenę i poprawę błędów

Push
Wyciskanie sztangi płasko 4x6-8
Wyciskanie hantli skos dodatni 3x10
Przysiad 4x6-8
OHP 4x6-8
i tu niewiem czy dać unoszenie hantli bokiem do pusha jeszcze 3 serie czy dać do pulla osobno
Wyciskanie francuskie 3x10-12

Pull
Podciąganie 4x8-10
Wiosło hantlem 3x10
Uginanie nóg leżąc 3x8-10 na dwugłowe
Uginanie ramion ze sztangą 3x10-12

Push
Wyciskanie skos dodatni 4x10
Dipy 3x10
Przysiad że sztangą z przodu 4x6-8
Wykroki ze sztangą 3x10
Wyciskanie hantli siedząc
I tu albo unoszenie hantli na środek barków albo dam do pułku
Triceps wyprosty ramion na wyciągu 3x10-12

Pull
Wiosło sztangą 4x6-8
Ściąganie drążka do klatki 3x10
Biceps uginanie z supinacja leżąc na ławce skośnej
Uginanie chwytem młotkowym


Bardzo byłbym wdzięczny za pomoc
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Wiek 5 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 36
I zapomniałem dodać że progresowałbym z ciężarem około 2.5 kg co tydzień na ćwiczeniach wielostawowych i brzuch trenował bym w dni pull 2 razy w tygodniu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 61 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 2022
Jakiś wariant martwego ciągu do któregoś pulla?
No i ja bym od generalnie od nóg zaczynał, imho siady po klacie to średni pomysł, ale tu nie będę się upierać.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Wiek 5 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 36
Ok dodałbym martwy ciąg w pierwszym pullu mógłbym widzieć dlaczego siady to zły pomysł po klacie? i jeszcze jedno środkowy akton robić w dniu push czy w pull?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6513 Napisanych postów 62313 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777834
Plan ogólnie masz w porządku jak dodasz ten martwy ciąg, ja bym zarówno przysiad jak i martwy ciąg dał na początek poszczególnych treningów.
1

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Wiek 5 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 36
A martwy ciąg robić tylko raz w pullu czy dwa razy dajmy na to pull 1 klasyczny MC pull 2 sumo? I jak z tym środkowym aktonem barków robić w pushu po OHP i wyciskaniu siedząc czy dać to do pulla?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 61 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 2022
Ja bym dał w jednym klasyk albo sumo (jaki robisz zawsze podstawowy mc taki rób nadal), w drugim opcjonalnie jakiś wariant pomocniczy np. rumuński/na prostych nogach (jeżeli masz słabszy dół) albo np. chwytem rwaniowym (żeby zaatakować lepiej górę).


Zmieniony przez - alagner w dniu 4/8/2019 12:35:42 PM
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6513 Napisanych postów 62313 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777834
Hdhxbeudhd
A martwy ciąg robić tylko raz w pullu czy dwa razy dajmy na to pull 1 klasyczny MC pull 2 sumo? I jak z tym środkowym aktonem barków robić w pushu po OHP i wyciskaniu siedząc czy dać to do pulla?


To zależy od tego jak będzie działać u Ciebie regeneracja, bo możesz zrobić 2 razy w tygodniu spokojnie martwy ciąg, Jeśli dasz na boczną część jakąś formę unoszenia to generalnie jest to ćwiczenie pull, ale dobrze się uzupełnia z ohp w dniu push.
1

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347433
Jedna sesja martwego w tygodniu wystarczy. Pamiętaj, ze siady angażują podobne rejony.
1

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening do oceny przy skoliozie i lordozie

Następny temat

Ocena Planu

WHEY premium