SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Puerwszy raz na siłece / Początki

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 594

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 28
Wiek 17
Waga 65 (małooo, bardzo małooo)
Wzrost 185
Cel do osiągnięcia Masa (na początek, bo jestem za chudy, ale o odżywkach nie ma mowy)
Staż 0
Aktywność fizyczna gdy dopisuje pogoda chętnie chodzę grać w piłkę, ćwiczę na każdych zajęciach na w-f, lubię ruch i sport


Dopiero zaczynam przygodę z siłownią, moim celem jest jak narazię masa mięśniowa, do dyspozycji mam ławeczkę do wyciskania, sztangę do podciągania, sztangę 10 kg, hantel-ki 2kg oraz obciążniki o łącznej wadze 70kg. (Na koniec wakacji u kumpla sprawdzaliśmy kto ile wyciśnie na klatę, ja wycisnąłem 70 kg może to pomorze do planu treningowego)
Prosiłbym o ile jest to możliwe o wskazanie jakiegoś planu treningowego.



ps. Moja klatka jest na środku zapadnięta (nie wiem czemu) i mam pytanie czy można jakoś to naprawić tzn. czy można coś zrobić żeby wyglądała normalnie.

z góry thx za pomoc ;D
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 14679 Napisanych postów 53206 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 400782
https://www.sfd.pl/Pierwsza_Wizyta_Jasia_na_FORUM-t355004.html

zdr.

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ocena planu FBW / Kilka pytań

Następny temat

ILE POWTÓRZEN MIT CZY PRAWDA ?POMOCY

WHEY premium