SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Przysiad na pełnych stopach

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 6745

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 13 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 71
Witam , trenuje boks od 2 tygodni, i trener mi cały czas powtarza że mam za sztywne nogi . Co zrobić żeby były luźne?

I jeszcze jedno bo nie potrafie zrobić przysiadu na pełnych stopach z nogami złączonymi . Czy mam jakiegoś platfusa?? co zrobić alby zrobić przysiad na pełnych ??
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 386 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6636
zomol12 - może i grasz 10lat i robisz przysiad,ja napisałęm tylko że napewno masz "koślawe nogi".Jak każdy piłkarz.

Nie ma żadnych przykurczów w hokeju(jak gram tyle lat) nikt nigdy nie mialby z tym problemu.Ale streching jest wskazany,naturalnie.Dlatego żeby nie było zakwasów.

trening czyni mistrza..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21773 Napisanych postów 71324 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575917
Rozluźnić się.

Lekki ciężar + porada na miejscu osoby doświadczonej - trener / kolega.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 164 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 4237
Ja też za chiny ludowe nie zrobię przysiadu na całych stopach! Kumple normalnie bez problemu a ja nie mogę, kości blokują czy coś. Kiedyś słyszałem że to genetyczne, może i to prawda bo u mnie w domu tez nie potrafią zrobić przysiadu na całych stopach
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 13 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 71
no ale u mnie brat i siostra potrafią zrobić
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 308 Napisanych postów 3172 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21170
Sog dla tego, kto rozwiąże zagadkę i powie jak to ewentualnie naprawić .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 78 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 4364
Ja na początku jak zaczynałem przysiad to też nie robiłem na pełnych stopach, musiałem podkładać podkładki pod pięty. Ale po jakiś maks 2 miesiącach mi minęło i robie bez problemu na pełnych stopach przysiad. Czyli z czasem powinno być lepiej...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 303 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 2265
moze jestes za slabo rozciagniety? chodzi o m. trojglowy lydki, achillesa...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 386 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6636
Ja Ci powiem. Nie możesz zrobić przysiadu przez to,bo pewnie coś wcześniej trenowałeś kilka lat?? Z reguły piłkarze,też nie mogą zrobisz takiego przysiadu ,z tego powodu,że mają kolana do środka skierowane.Tak samo hokeiści(ja też).Jest to już taka "choroba sportowców" i tego nie wylaczysz.

Co do boksu,baw sie tymi stopami.Też troche trenowałem.Nie bądź sztywniak tylko stój na tych na tych czubkach palców(ciągle) ,palce skierowane do środka,jedna noga do przodu(to wszystko już wiesz od trenera) i poruszaj się jakoś z życiem hehe

trening czyni mistrza..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 308 Napisanych postów 3172 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21170
Dla fizjoterapeutki to było za proste, ale masz .
A sztywniak pewnie z tego samego powodu, słabo rozciągnięty, robiący pewne rzeczy "siłowo", tzw Mr Stretch.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 25 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 631
jak do środka piłkarze mają?? ja gram juz ponad 10 lat w noge i robie przysiad bez problemu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 303 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 2265
hehehe dziekowka :) a pilkarze to maja zwykle szpotawe kolana :P
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

noga w gipsie :/

Następny temat

ból mięśnia czworobocznego (?)

WHEY premium