SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ból mięśnia czworobocznego (?)

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 5154

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 117
Mam pewien problem od paru dni... Otoz boli mnie bardzo mocno jakby łopatka gdy dotykam i gry ruszam prawą ręką. Gdy np lewą ręką podniose prawą to jest w miare ok. Gdy chce podniesc normalnie lewą zaczyna mnie bolec wlasnie w tym miejscu. Z tego co wiem jest to mięsien czworoboczny. Zaczelo sie pare dni temu kiedy po prostu kolega klepnal mnie mocniej w plecy :D Wiem, ze to brzmi smiesznie no ale co mam zrobic :P Na poczatku tak mocno nie bolalo teraz bol sie coraz bardziej nasila. Nie wiem co zrobic czy udac sie z tym do lekarza? Moze samemu zastosowac cos? Naproxen i ibuprom sa ok? Prosze o porade...
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 72 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2295
DO LEKARZA. Miałem te same objawy po przeciągnięciu mięśnia podczas solówki skierowane bardziej pod bark. Też gdy podnosiłem ręke rękom to nie bolało, a sama z siebie nie ma bata tak bolało. Ja durny do lekarza nie poszedłem i do dziś żałuje.

IDZ!

dobra baja nie jest zła.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 117
hmmm, przez weekend jeszcze sprobuje naproxenem moze samo zacznie przechodzic jak nie to w poiedzialek pojde. Mam wrazenie ze spuchniete jest to miejsce chociaz ciezko powiedziec, bo wiecie lopatki wystają ale mimo wszystko mam wrazenie ze to miejsce jest wieksze. Co sie w takich przypadkach najczesciej robi? Lekarz przepisze jakies leki ?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Przysiad na pełnych stopach

Następny temat

problemy ze stawami odnowienie

WHEY premium