SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Przykładowy trening armwrestlera!!

temat działu:

Aktualności - Sporty Siłowe

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 27518

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1379 Wiek 21 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2999
Czaje, w takim razie sam cos wyszukam z Wawy i CI podam. Juz niebawem bedzie opublikowany najnowszy spis klubow jakie sa w Polsce, a wiec bedzie wszystko jasne
pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 168 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 16053
https://www.sfd.pl/temat246472/
Wkleiłem tu link do pewnego treningu przedramion. Czy prawdą jest to co pisze autor tego tematu , że przedramie można cwiczyc codziennie??? , czy ćwiczył ktos metodą opisaną w linku?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
IRON MAN!! "na klate wyciskam 115 w zyciowej formie i przy masie 66 kg" fajniutko :DDDD ja przy 56kg wyciskam 77.. ale mam zamiar poprawić ten wynik :D jak narazie bez jakichkolwiek wspomagaczy, odzywek.. chyba czas zacząc coo :>?? :) pozdrowkaaa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1379 Wiek 21 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2999
Mozesz na poczatek sprobowac Carbo (byle nie z OLIMPA) i Jakis monohydracik kreatyny. NIe brałes jeszcze nic a wiec pompa powinna byc niezla
Trenuj intensywnie a efekty przyjda
PS. obecnie mi poszło 120 waga bez zmian (66 kg)
pzdr.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 127 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 2567
Do pieróg: alez jest klub w
warszawie.Zapraszam na www.armhammer.waw.pl

Pozdrawiam i do zobaczenia mam nadzieje,

"Wycisnąć z życia każdą kroplę szczęścia
i sycić się jej smakiem, aż do utraty tchu..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1379 Wiek 21 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2999
Moze Wasz klub nie ma wielu zaowdnikow, ale widze ze aktywnie dzialacie... Brawo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 127 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 2567
Kwestia czasu Tomku. ( no i jeszcze kiluku zmian-przede wszystkim drogi karnet na silke :/- troche odstrasza)

Pozdro

"Wycisnąć z życia każdą kroplę szczęścia
i sycić się jej smakiem, aż do utraty tchu..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1379 Wiek 21 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2999
Cos tam mi Tomek pisal o tym kranecie ze jest drogi, ale ja mu podsunalem fajny pomysl, a mianowicie jak robicie zawody szkolne to dla najlepszych darmowe karnety na silownie jako nagrody beda idealnym roziwazaniem, klub nie wyda grosza a nowe talenty pozyska- pozostaje tylko uzgodnic to z wlascicielem. a Na pewno chce miec nowe talenty i wieksza popularnosc bo przez to sie chloapki wkreaca w ten sport. Tak to jest w tych czasach: za Darmo umarło....
pozdro i do zoabczenia niedlugo na MP
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 59 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 234
ja mam jedno pytanie jestem nowy a jest okazja zapytać... czy jak sie robi ćwiczenia od kąta 90 stopni to czy to idzie bardziej na:
-siłę
-masę
_siłę i masę
na co najbardziej i czy robić powoli czy dunamicznie?? mi zalezy zeby byla i siła i masa a wygodni mi sie robi ciężkimi cięzrami od kąta 90 stopni niz od pelnej amplitudy ruchu jak to jest ?

Walcz, Walcz, Walcz...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1379 Wiek 21 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2999
glownie idzie Ci na sile, nie zmienia to za wiele wygladu bicepsa, ale mozliwe ze bardziej go rzezbi niz normalnie...
wykonuj dosc dokladnie ale i w miare dynamicznie te powtorzenia.
pelne ruchy mozesz dalej wykonywac, a wiec i objetosc bicespa zwiekszysz
pozdro
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

techniki armwrestlingowe

Następny temat

AGRESJA vs OPANOWANIE

WHEY premium