SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Przygotowanie

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1554

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez Mawashi z działu Trening.
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 184 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 12140
Witam.
Od niedawna planuje zapisać się na Kick-Boxing, wakacje są, czas na troche sportu, więc dłużej czekać nie ma sensu. Jednak nie do końca jestem pewien swojej kondycji, po prostu nie jestem pewien czy jest ona proporcjonalna by dopiero ZACZĄĆ trenować i może to śmieszne ale boje obszernej ogólnorozwojówki, czy możecie poradzić co i jak trenować aby poczuć się pewniej, i przede wszystkim dać rade i móc z powodzeniem trenować jako początkujący.
Z góry dzięki za odp.
pozdrawiam.

SFD FIGHT CLUB

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
saib__ ZASŁUŻONY
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 20426 Wiek 34 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 84645
W kickboxingu wazny jest naciag, takze proponowalbym zajac sie juz teraz rozciaganiem noog na serio. Pozatym bieganie, steper lub rowerek - wyrobisz sobie kondycje jak znalazl na poczatek, bo w koncu na treningach bedziesz ja jeszcze umacnial. Nie boj sie ogolnorozwojowki. Po prostu rob ja z glowa, nie na wyscigi. Spokojnie, dbajac o technike.
Jak chcesz to napisz mi powiadomienie to wysle Ci niezly plan rozciagania

Zmieniony przez - saib__ w dniu 2004-07-13 22:32:09

Były moderator Sceny MMA i K-1 oraz elita SFD.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 184 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 12140
Dziękówa SOG

SFD FIGHT CLUB

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 526 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 2180
Tak jak powiedzial przedmowca plus mala uwaga. Jesli boisz sie ogolnorowzwojowki to nawet nie mysl o tym ze ja robisz. Wyjdz sobie czasem poprostu na rowerek lub idz dla odstresowania pobiegac. Jest lato, wiec jak pogoda dopisze (&*%#^#@%!#%$!&*^%!% <-bluzgi w jej kierunku tego lata) to rowniez poplywaj troche. Kondycji to pomoze choc nawet nie musisz zauwazyc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 311 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 3408
na skakance mozesz tez poskakac, 3 minuty skakania minuta odpoczynku i tak pare razy... jesi nie umiesz dobrze skakac i bedzie Cie to denerwowalo to pamietaj ze predzej czy pozniej na treningach bedziecie z tym zasuwac :)

"Trening - najskuteczniejsza forma dopingu"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 53 Napisanych postów 11379 Wiek 38 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 47331
Kos_a po pierwsze primo zalatwilem ci u znajomego moderatora bana na ip za to ze masz taki glupi nick i sie podszywasz podemnie
po drugie primo to ja bym odradzal narazie rozciaganie bo jednak mozesz miec w teorii wszystko obcykane a zrobisz jakis blad i mozesz miec pozniej problemy lepiej jak wszystkie cwiczenia pokaze ci trener powie jakich bledow unikac co i jak robic

jak chcesz byc przygotowany jakos do treningow to biegaj jezdz na rowerze plywaj (!) plywanie bardzo poprawia kondycje

ale nie przejmuj sie na poczatkujacej wszyscy po pierwszych treningach maja dosc

ja np na treningi nie przygotowywalem sie i jakos przetrwalem pierwsze a bylo ciezko(wczesniej zero ruchu tylko tv i zarcie)

jakos bedzie nie przemuj sie i zmien nick bo sie ludzie myla

Były moderator w Stylach Tradycyjnych Uderzanych i MMA oraz byly czlonek "Elity"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 10832 Wiek 43 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 38587
A tak wogóle to co się łamiesz, jak w pewnym momencie nie dasz rady na rozgrzewce, to normalne. Nikt cie nie będzie za to gonił, bo każdy kiedyś zaczynał. Na tym etapie dobry trener (nie pseudotrener) ocenia nie tyle kondycję (choc i to jest ważne), co zaangażowanie i pracę nad nią.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Trafła Kos_a na kamień Biegaj, ćwicz wyskoki kolanami do klaty, przysiady, brzuszki, pompki, bieg bokserski, jumping, rozciąganie na koniec i zapewniam Cię że będziesz juz wiedział co Cię czeka Na początku nigdy nie jest łatwo, jak jesteś nowy to trene najwięcej uwagi zwraca na Ciebie, nie da Ci spokoju, będzie wytykał każdy błąd, ale trener który tego nierobi to jest tylko napalony na kasę... Także lepiej zadbaj o to aby mieć najpierw motywację, aby trener zobaczył że się niepoddajesz, uklękniesz ale ćwiczysz dalej! To jest bardzo ważne! Kondycja wyniknie potem z samych treningów i w wakacje jak chcesz to rób to co napisałem, bo no te ćwiczenia jest kładziony nacisk!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

seminarium-Wawa-20-25VII

Następny temat

wakacyjne treningi bjj w POZNANIU

WHEY premium