SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Przygotowania do startu - prz1993

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 21032

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 880 Napisanych postów 6619 Wiek 32 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 267548
I tak świetną formę zaprezentowałeś Mega Ci zazdroszcze bracie

MASA MASA MASA

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 861 Napisanych postów 13725 Wiek 51 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 126158
Brawo Przemo Kolega z wspólnych zdjęć też bdb. Gratulacje się należą obu oczywiście. Nie za miejsce, ale za włożoną pracę, przezwyciężony stres i odwagę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 1755 Wiek 39 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 25028
Forma kozak - było dobrze, i tak jak piszesz to że przed nazwiskiem odpowiedniego teamu nie było też pewnie nie pozostało bez znaczenia... GRATULACJE i tak się należą :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 29611 Napisanych postów 62977 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 902739
rowniez gratuluje zwyciestwa w wlace z wlasnymi slabosciami!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 399 Napisanych postów 72270 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 304533
Kręciłem się tam od 15 do samego końca i nie udało mi się Ciebie namierzyć a inne osoby z forum spotkałem. Forma przednia, sędziowania nie chce się nawet komentować. Sporo było przypadków "przepychania" do finałów słabiaków za to z odpowiednich teamów czy z odpowiednimi plecami i to w kazdej konkurencji.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21566 Napisanych postów 30796 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 870607
Hubert o 15 już mnie chyba nie było. Po tej akcji po zejściu z dowolnego nie czułem się juz na siłach żeby dłużej siedzieć.
O sędziowaniu też nie będę nic mówił, ale dostałem już dużo wiadomości że powinienem być wyżej. Nie mnie to oceniać, ja zrobiłem co mogłem, jestem z siebie zadowolony
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rkarpinski Natural SFD Team
Ekspert
Szacuny 1596 Napisanych postów 56736 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 264393
Jako manager Przemka dementuję plotki jakoby miał nie wyjść na scenę na Mistrzostwach Polski.
Wszystko co zostało napisane w tym temacie jest nieprawdą.

Dziękuję!

Rafał

Doświadczenia wszystkich kulturystów są podobne
Ludzie się na nich gapią, wytykają palcami
Są jak wybryki natury ale nie mają cyrkowego namiotu aby się w nim skryć.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

200-300mg testosteronu ew dla 30+

Następny temat

tradzik na cyklu

WHEY premium