SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Przygotowania do Debiutów kulturystycznych 2014 - Łukasz Połatyński

temat działu:

Hi Tec Nutrition & Peak Performance

Ilość wyświetleń tematu: 20996

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 12532 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 33175
napewno bedzie ale to tylko taka moja rada bo czasami wiem jak ja to zaniedbuje w koncowce co przygotowania powtarzam sobie ze jeszcze na masie wezme sie za uklad dowolny a pozniej wychodzi jak zawsze ze na 2 tyg przed startem dopiero zaczynam :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 79 Wiek 35 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 812
Ok tak więc będę miał to na uwadze ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 79 Wiek 35 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 812
Ostatnio trochę przez szkołę i pracę nie miałem zbytnio czasu tu zaglądać, ale jestem z powrotem :)

Parę dni temu dostałem przesyłkę od HI TECA- tak jak pisałem na początku powoli będę systematycznie przechodził na suple od Nich ;)

Czekam jeszcze na AMG bo akurat nie było na stanie i pozamawiam niedługo resztę rzeczy

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 79 Wiek 35 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 812
Wczorajszy trening:

Klatka i biceps



Klatka:

1. Wyciskanie siedząc na maszynie „Hammer” – 4 serie (14-8)
2. Wyciskanie sztangi na suwnicy na ławce skośnej(głowa skierowana w górę) 3 serie ze zmniejszanym ciężarem podczas jednej serii (6x3 w serii)
3. Krzyżowanie linek wyciągu w staniu - 3serie (12-10) nie wiem niestety jaki ciężar.
4. Pompki na poręczach – 3 serie (10-6)


Biceps:

1.Sztanga łamana – 3 serie (12-8)– do 55kg w ostatniej
2.Uginanie ramion nachwytem na drążku stojąc(wyciąg) – 3 serie(12-10)
3.Uginanie ramion na maszynie – 4 serie (12-8)


Nadal brat użycza mi AMG ;) Teraz już i klatka była fest zgrzana. Ogólnie zadowolony jestem z działania.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 79 Wiek 35 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 812
Dzisiaj nogi :

1. Przysiady ze sztangą- 4 serie (12-8) w końcowej serii 125kg - tak więc znowu 10 kg więcej niż ostatnio i miejmy nadzieję że będzie szło coraz to bardziej w górę
2. Wypychanie ciężaru na maszynie- 3 serie (12- 6) w ostatniej powtórzenia wymuszone
3. Wyprostu nóg na maszynie- 3 serie (12- 8 )
4. Martwy ciąg na prostych nogach - 3 serie (12- 8 )
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 12532 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 33175
skromnie na dwojke do czegos jeszcze robisz dwuglowy i lydke???
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 59 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 160
ja ostatnio lydki daje na sam poczatek i widac efekty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 79 Wiek 35 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 812
Co do dwójek to różnie, ale niestety najczęściej robię właśnie martwy/ ewentualnie na maszynie leżąc. Łydki robię dwa razy w tygodniu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 79 Wiek 35 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 812
Ostatnie dwa treningi:


Barki :

1. Wyciskanie sztangi zza karku - 4 serie (30-70kg) ostatnia seria powtórzenia wymuszone
2. Wznosy hantli bokiem- 3 serie ostatnia 16kg (12-8)
3. Tyły na maszynie siedząc - 3 serie (12-10)
4. Unoszenie ramion w przód z hantlami- wewnętrzna część dłoni ku górze 3 serie(12-10)



Plecy i triceps:


Plecy:

1. Ściąganie drążka w szerokim nachwycie siedząc - 3 serie (12-6) w ostatniej serii poszedł cały stos- niby 120kg, takim ciężarem jeszcze nie robiłem
2. Podciąganie na drążku - 3 serie po 12
3. Przyciąganie "trójkąta" na wyciągu dolnym siedząc (3 serie ) 12-10 do całego stosu
4. Podciąganie sztangi w opadzie podchwytem - 3 serie (12-10 )

Triceps:

1. Prostowanie ramion na wyciągu na drążku łamanym - 3 serie (12-8 ) końcowa cały stos
2. Prostowanie ramienia z hantlem w opadzie tułowia - 3 serie (12-10) całość hantel 12kg
3. Wyciskanie francuskie sztangi stojąc - 3 serie (12-8)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 59 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 160
jak samopoczucie w takie upalne dni?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Przygotowania do MP 2014 Marcin Połatyński

Następny temat

Whey delicious - wycofany ?

WHEY premium