SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

Przetrenowanie, a hipetrofria -- POMOCY !!!!

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 439

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 29 Na forum 275 dni Przeczytanych tematów 1179
Dobra, układam nowy plan. Zastanawiam się właśnie nad tym push pull legs, bo trochę o tym planie poczytałem, i wrzucę do oceny w innym dziale. Teraz jeszcze ostatnie pytanie. Jeżeli zacznę chodzić już od następnego poniedziałku to minie mi dopiero tydzień przerwy po czteromiesięcznym przetrenowywaniu się. W pierwszym poście napisałem ile serii robiłem na dane partię. Dla przykładu klatę jako początkujący robiłem 12 razy za dużo serii w ciągu tygodnia. Nadal czuje się trochę opbolały. Wystarczy mi tydzień odpoczynku i już od poniedziałku zacząć trenować, czy jeszcze odpocząć jeden tydzień (łącznie dwa tygofnie) ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ronie220 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3589 Napisanych postów 44222 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 334424
Bez przesady, tydzień przerwy w zupełności starczy. Na dobra sprawe miesnie regeneruja sie maksymalnie 3-4 dni.

Trener personalny Lotar Hryniewicz (kontakt fb lub pw)
Nowy blog:

http://www.sfd.pl/[BLOG]_Wojo_zmc_i_Ronie220_rywalizacja_i_wzajemny_doping-t1157467.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 29 Na forum 275 dni Przeczytanych tematów 1179
Ok, a przez to co wyczynialem możliwe jest, że uszkodziłem sobie stawy lub mięśnie ? No bo za dużo trenowałem, i trochę słabo się rozgrzewałem, często po mimo ogromnego bólu barków na siłę dokończałem trening klaty. Teraz czuję się bardzo obolały. Kolega mówił że trenował jak ja identycznie rok temu i teraz ledwo co trening może zrobić, szkoda mi go, i to samo może być ze mną może, no chyba że nie mam kontuzji, a bóle to efekty przetrenowania ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ronie220 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3589 Napisanych postów 44222 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 334424
Młody jestes, wszystkie mikrouszkodzenia powinny sie zregenerowac.

Zmieniony przez - ronie220 w dniu 2019-03-20 23:04:28

Trener personalny Lotar Hryniewicz (kontakt fb lub pw)
Nowy blog:

http://www.sfd.pl/[BLOG]_Wojo_zmc_i_Ronie220_rywalizacja_i_wzajemny_doping-t1157467.html 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Warp treninig