SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Przesta - Droga na debiut RIBBF 2012

temat działu:

Trec

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 52961

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 696 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 38106
Pośpij sobie na wykładach , przynajmniej się zregenerujesz lepiej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1718 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 15969
Ta juz to widze hehe , zaczal bym chrapac i bym z***ke dostal hehe.

Nic wielkiego w życiu nie przyjdzie bez poświęcenia.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 16366 Wiek 34 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 89130
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 9408 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 85038
na 1 jest i dlatego chodzi :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 9947 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 52544
Na wykłady się chodzi te, na które warto. A większość z reguły jest nędzna

Poszukuję książki "Na początku był głód" M. Konarzewskiego, gdyby ktoś miał egzeplarz na sprzedaż - proszę o kontakt mailowy ;)

Jedna z bardziej przemądrzałych osób na forum.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1718 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 15969
Panowie dzisiaj padam , wczoraj zostałem zmuszony przez klasę żeby wyjść na miasto W Irlandii było "święto" tak jak oni mówią , lecz ja mowie na to "Okazja żeby cała Irlandia się nachlała " Wróciłem przed 3 , minimalne ilości alkoholu.Ciężary na treningu szły ogromne mimo zmęczenia , spałem niecałe 5h bo rano już na uczelnie trzeba było lecieć.Jutro się wyśpię to dam rozpiskę grubą z 3 dni.Pozdro

Nic wielkiego w życiu nie przyjdzie bez poświęcenia.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 77 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2397
Przesta nie martw sie Polak nie kaktus wypic czasami musi hehe

Stay strong and never give up!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30006 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609929
a zapewne taka trocha alkoholu nie zrobiła wielkiej krzywdy bo zawsze do "sprawy" podchodzisz w 100% wiec mała odskocznia nie zaszkodzi
co innego jakby to było 2tyg przed zawodami, ale do zawodów jeszcze troche czasu jest

a nie wiem czy pisałes, w jakiej kategorii bedziesz w ogóle wychodził
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1718 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 15969
Sory panowie ale walczę z przeziębieniem od wczoraj , zamulony chodzę przez katar i odczuwam zatoki.Jednak treningi się normalnie odbywają , dzisiaj już jest lepiej.Mega ilości cytryn,czosnku itp itd poleciały i dzisiaj już jest troch lepiej Pogoda mnie zmyliła , słonecznie było więc myślałem że nie przeziębię się ale jednak

MARIAN - wypiłem 3 4% drinki hehe ostatnio mnie nie ciągnie do alkoholu w ogóle.

Wychodził będę w kategorii Junior.Możliwe że jeszcze inną kategorię zahaczę , zależy od formy i wagi

szef582 - dlatego kaktus ma dobrze Unikam alkoholu , pije zawsze jak najsłabsze trunki przez godziny byle mieć coś w ręce żeby inni myśleli że pije

Zmieniony przez - Przesta w dniu 2011-09-26 14:48:52

Nic wielkiego w życiu nie przyjdzie bez poświęcenia.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 718 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4086
Dobra taktyka z tymi drinkami . Przesta to w Irlandii zaczynają się studia we Wrześniu? Czy tylko ty tak masz?:)

Pomogłem? :) Daj SOG'a.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Sportowy dołek - brak hajsu oraz trudności w spożywaniu pokarmu

Następny temat

problem z doborem supli

WHEY premium