SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Przerabiamy zdjęcia nad NiCkA

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 724300

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
daje namiary tego pliku na dysku wszystko dalej mi robi okej,patrze a tu dalej mi sie nie chce zmienic obrazek:) wiem ze dziwna sprawa,gdzie mozna sie z tym zglosic?

Oto moje new zdjecia ,proponuje takze zobaczyc 2 strone...

https://www.sfd.pl/topic.asp?topic_id=47029

Pozdro!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
hehe no wreszcie mi sie jakos udalo,qrde tylko nie za ciekawie to wyglada bede musial sie troche pobawic i bedzie EEEEE.....legancko.


Oto moje new zdjecia ,proponuje takze zobaczyc 2 strone...

https://www.sfd.pl/topic.asp?topic_id=47029

Pozdro!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 455 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 3224


sprawdzam fotke nad nickiem :P

Płyniemy z Panem Tadeuszem absolutnie luksusową łódką Bols z wyborowym kapitanem
Smirnoffem do Soplicowa w lodowatej Finlandii na zjazd absolwentów z Żytniej.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 93 Napisanych postów 17167 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 56957


Mam nadziejeże tak bedzie oki....

"confusion will be my epitaph"

Wesoły wegan :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 93 Napisanych postów 17167 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 56957


Teraz lepiej?

"confusion will be my epitaph"

Wesoły wegan :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 93 Napisanych postów 17167 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 56957


Nio i jeszcze tak....

"confusion will be my epitaph"

Wesoły wegan :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 1168 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 30590


Prosze o przerobienie tego zdjecia , na format odpowiedni , chodzi oczywiscie o zdjecie nad nicka :) DZIEKUJE :)

Sztuka zycia polega na tym by Umierac Młodo ... Ale tak Pózno jak to tylko mozliwe ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816


Prosze.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 1168 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 30590
Dzieki sog 4 you :)

Sztuka zycia polega na tym by Umierac Młodo ... Ale tak Pózno jak to tylko mozliwe ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 1168 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 30590
Acha a jak ja mam go UAKTYWNIC nad NICKIEM ?? bo nie moge cos Dojsc z tym do ladu :)

Sztuka zycia polega na tym by Umierac Młodo ... Ale tak Pózno jak to tylko mozliwe ...

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

zrobcie cos z tym zdieciem ;-)

Następny temat

RAMIĘ

WHEY premium