SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Przerabiamy zdjęcia nad NiCkA

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 728458

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816


prosze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ogromnie dziekuje, tylko ze chyba cos zle robie: zachowalam to zdjecie w moim komputerku, chce ladowac na strone, a tutaj odpowiedz, ze zdjecie ma miec 80x na 80x pixeli- jak inaczej mam to zatem zrobic???
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 254 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 14241


teraz bedzie dzialalo...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
zdaje sie, ze dziala! DZiekuje. Jesli wlasnie nie macie mnostwa zdjec do obrobki, napiszcie mi prosze w jakim programie i za pomoca jekiego haslo dopasowujecie wielkosci. Ja mam kilka programow do obrobki zdjec, m.in photoshop, ale jeszcze nie doszlam do tego, jak tez sie owe wielkosci dopasowuje...Pozdrawiam i dziekuje jeszcze raz!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 254 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 14241


Photoshop
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 254 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 14241


.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
spojrz - ja mam po prawej stronie takie opcje, wychodzi, ze mam to zdjecie zachowac w formacie html i juz nic nie zmieniac? nadal nie widze, gdzie mozna konkretnie dopasowac wielkosc! No chyba ze to zdjecie, ktore chce Ci pokazac tez mi nie wyjdzie, to juz wtedy sie nie bede wiecej odzywac....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 254 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 14241
1. - rozmiar w pikselach na forum jest 80 na 80 ( avantarek )
2. - tu zatwierdzasz jak juz koczysz ( zapisuje plik na dysku )
3. - format pliku i jego jakosc
4. - pokazuje rozmiar

jak dalej nie wiesz to pytaj
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 254 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 14241


no i foto bo zapomnialem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dzieki! Udalo mi sie wkleic zdjecie pod nicka na innym forum i wyszlo! Czyli, ze jego jakos (jesli zaznacze, iz chce najwyzsza) nie ma wplywu na wielkosc pixeli, czy tak?
Ebe, ale dlaczego nie wychodzi mi wklejenie zdjecia tutaj na forum, tak ja Ty to np. robisz???

I jeszcze jedno- nie wiedzialam, ze Photoshop ma tez wersje polska, Twoja koncowka jest CE, moja CS -wersja angielska. Polska mozna najnormalniej w swiecie kupic???
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

zrobcie cos z tym zdieciem ;-)

Następny temat

RAMIĘ

forma lato