SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Przerabiamy zdjęcia nad NiCkA

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 724082

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 11068 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 54985


no to ja dzieki plastek oczywiscie sog dla ciebie

Members Of Mayday A pozatym jak ci pomogłem , nie bądż chytry rzuć się sogiem
sog to fajna rzecz

...Brak Podpisu...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 4476 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 48160


...

.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816


MF , 3maj... moze byc???

Pamiętaj o tym ,że arkę zbudowali amatorzy, a najlepsi fachowcy stworzyli Titanica...
https://www.sfd.pl/topic.asp?topic_id=58426 - Tu mozna zobaczyc jak wygladam i ocenic!

Przestań człowieku, odrzuć te myśli chore, podnieś głowę , okoliczności są wyjątkowe, damy rade bo nie damy się skłucić, nie będziemy słuchać ludzi którzy sami są głusi, chociaż słyszą i chociaż patrzą to nie widzą...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 11068 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 54985
mozecie mi tez tak zrobic i jaki jest adres url jak bym chcial miec zdjecie nad profilem moje zdjecie znajduje sie strone wczesniej sog czeka w czerwonej koszu;lce

Members Of Mayday A pozatym jak ci pomogłem , nie bądż chytry rzuć się sogiem
sog to fajna rzecz

...Brak Podpisu...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816


Zapasnik... tak moze byc? A z tym profilem to niestety narazie nie potrafie

Pamiętaj o tym ,że arkę zbudowali amatorzy, a najlepsi fachowcy stworzyli Titanica...
https://www.sfd.pl/topic.asp?topic_id=58426 - Tu mozna zobaczyc jak wygladam i ocenic!

Przestań człowieku, odrzuć te myśli chore, podnieś głowę , okoliczności są wyjątkowe, damy rade bo nie damy się skłucić, nie będziemy słuchać ludzi którzy sami są głusi, chociaż słyszą i chociaż patrzą to nie widzą...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816


Ryżaldo... for U... SOG bedzie?

Pamiętaj o tym ,że arkę zbudowali amatorzy, a najlepsi fachowcy stworzyli Titanica...
https://www.sfd.pl/topic.asp?topic_id=58426 - Tu mozna zobaczyc jak wygladam i ocenic!

Przestań człowieku, odrzuć te myśli chore, podnieś głowę , okoliczności są wyjątkowe, damy rade bo nie damy się skłucić, nie będziemy słuchać ludzi którzy sami są głusi, chociaż słyszą i chociaż patrzą to nie widzą...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 11068 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 54985
mbj sog do ciebie poszedl a moze kto inny wie jaki trzeba wpisac adres url w profilu zeby bylo zdjecie mógły mi ktos podac

Members Of Mayday A pozatym jak ci pomogłem , nie bądż chytry rzuć się sogiem
sog to fajna rzecz

...Brak Podpisu...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 3695 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21075
wpisz ten adres:
https://www.sfd.pl/1/fotos/22971.jpg

to będziesz miał zdjęcie

--==Pozdrawiam==--
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Adi-hi-tec - mógłbyś mi pomóc ?
- jak mam zmiejszyć Kb zdjęcia lub gifa.Mam program IrfanView i nie wiem czy to jest możliwe ?

pozdro

<<<<<Bóg mi wybaczy, to jego fach>>>>>
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
tez tego uzywam

aby to zrobic podszas zapisywania masz przsycisk OPCJE i tam dajesz na takim suwaku stopien kompresji im wieksza wartosc tym jakosc lepsza i tym samym wiekszy rozmiar ; im mniejsza wartosc tym jekosc gorsza ale za to rozmiar (kb) fotki sie zmiejsza

>> Chron mnie Boze od przyjaciol, bo z wrogami sam sobie poradze << &reg;
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

zrobcie cos z tym zdieciem ;-)

Następny temat

RAMIĘ

WHEY premium