SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Przerabiamy zdjęcia nad NiCkA

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 724098

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ehhhhh wy to macie z tymi SOG-ami .... kiedy je w koncu wycofaja ... bo w tej chwili to co niektorzy by za soga dusze sprzedali

>> Chron mnie Boze od przyjaciol, bo z wrogami sam sobie poradze << &reg;
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Rufio... wiedzialem ze sie przy******lisz Hehehe... bylem tego pewny!
Koles powiedzial ze dal Sog'a a nie dal wiec... tylko sie upomnialem... hehe dla mnie te SOG'i to fajna zabawa... i to wszystko...a szczegolnie SOG'i w takim dziale... rozumiem w TRENINGU... jak ktos za nic ma eksperta ale tutaj?

Pamiętaj o tym ,że arkę zbudowali amatorzy, a najlepsi fachowcy stworzyli Titanica...
https://www.sfd.pl/topic.asp?topic_id=58426 - Tu mozna zobaczyc jak wygladam i ocenic!

"Ponieważ czas niszczy wszystko. Ponieważ pewne czyny są nie do naprawienia. Ponieważ człowiek jest zwierzęciem. Ponieważ żądza zemsty jest popędem naturalnym. Ponieważ większość zbrodni pozostaje bez kary. Ponieważ miłość jest źródłem życia. Ponieważ w świecie dobrze ułożonym nie byłoby czerwonych tuneli..."
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
z tym SOG-iem to małe przeoczenie. A mbj-brian ma w zupełności racje, trzeba sie upominać o swoje.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 12875 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 63603
Figuś ty kiedyś wydoroślejesz dzieki

Moderator gierów komputerowych
* 2 PREZES MAFII SFD
*Znany jako Sędzia Dreed

"...W regulaminie SFD jest napisane ze kto jedzie na moderatorow ten ma prze***BANe..."


*** Błogosławione to co czyni człowieka twardym ****
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816


poprosze o zdjecie nad nikiem-sog za pomoc

Max58
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
jesli bedzie komus cos przeszkadzało mozna troszke obciac ale tylko troszke!!!!!

Max58
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
...zyjecie???

Max58
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 72 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 2535


prosze :)




"Jestem niemym ciałem, które umie zaspiewać, gdy pogładzą je palce""

"BORN TO CLIMB"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816


mogłbym takze prosic o pomoc w przerobieniu zdjecia oczywiscie dam SOGa w zamian

Jak ja kocham spokój i cisze.
Ale czasem dobrze jak jest hałas
-----------------------------
W tym tygodniu mam 100dniowke i sie nie mierze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816


łap kozi12, może byc?

Pamiętaj o tym ,że arkę zbudowali amatorzy, a najlepsi fachowcy stworzyli Titanica...
https://www.sfd.pl/topic.asp?topic_id=58426 - Tu mozna zobaczyc jak wygladam i ocenic!

"Ponieważ czas niszczy wszystko. Ponieważ pewne czyny są nie do naprawienia. Ponieważ człowiek jest zwierzęciem. Ponieważ żądza zemsty jest popędem naturalnym. Ponieważ większość zbrodni pozostaje bez kary. Ponieważ miłość jest źródłem życia. Ponieważ w świecie dobrze ułożonym nie byłoby czerwonych tuneli..."
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

zrobcie cos z tym zdieciem ;-)

Następny temat

RAMIĘ

WHEY premium