SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Przerabiamy zdjęcia nad NiCkA

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 728475

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 11068 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 54985


.


Pit-Bull Gangland
...::-Zapaśnik::...

...Brak Podpisu...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Souldrinker buheheeheh ty tez jestes byq...tez widzzialem twoje zdjecia...wiec pomysl co piszesz a teraz to wygladam o wiele lepiej jak po ostatnim cylku bo wale next cyklus

Ćwicze cyklicznie tzn od cyklu do cyklu
Jak juz znajdziesz kobiete ktorej uczuc i wiernosci jestes pewien trzymaj sie jej bardzo mocno i nigdy nie odpuszczaj nawet jak mieszka od Ciebie 170km!!!

Zmieniony przez - Duralas w dniu 2003-03-08 19:37:25
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Zapasnik sog za eminema!

everybody pomarancze
Należy do:Gangu qmowych qrczaqw
WWW.SFD.PL <--- dom wariatow!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 993 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 6011
To byly fotki z 2001,pisze jak byk w temacie ehehe a ja od kwietnia tez wchodze na cykl.

Pozdrawiam.

TEXT MIESIACA:
"Miałem w ręku tablety antykoncepcyjne,podobno laski strasznie po nich tyja,czytałem skład to jest tam dużo hormonów,mozescie to brali?"
TEXT MIESIACA 2:
"prosze napiscie mi czy białko jest sterydem bo pewnien pajac wlasnie wmawia mi ze to steryd"

___I am as cold as icE___
Moderator Dzialu Kobiety,Alkohol,Zabawa i SEX

Pozdrawiam.
TEXT TYGODNIA:
"Mam pytanie czy grozi wylew oka czy cos takiego jak jest sie na cyklu metanabolu bo kumpel gadał że ponoć jego koledze z siłki sie to przytrafiło jak cisł se na ławce.
ja nie wiem ale ten kolega lubi czesto opowiedać bajki a wiec wole spytć."

Moderator Dzialu Kobiety,Alkohol,Zabawa i SEX

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 11068 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 54985
ancy0 wczesniej chyba dales bo nieposzlo ale jescze jeden i tak i znawca beedzie


Pit-Bull Gangland
...::-Zapaśnik::...

...Brak Podpisu...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
lap zapasnik od wujka pawla i jest znawca???

Ćwicze cyklicznie tzn od cyklu do cyklu
Jak juz znajdziesz kobiete ktorej uczuc i wiernosci jestes pewien trzymaj sie jej bardzo mocno i nigdy nie odpuszczaj nawet jak mieszka od Ciebie 170km!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
JEST

Ćwicze cyklicznie tzn od cyklu do cyklu
Jak juz znajdziesz kobiete ktorej uczuc i wiernosci jestes pewien trzymaj sie jej bardzo mocno i nigdy nie odpuszczaj nawet jak mieszka od Ciebie 170km!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 11068 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 54985
thx i lapaj tez


Pit-Bull Gangland
...::-Zapaśnik::...

...Brak Podpisu...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1634 Wiek 12 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 6885


Hm nie chcem abyś cie mi przerabiali tego zdjęcia poprostu chcem miec jego adresik A ja chcecie to możecie się wypowiedzieć na temat tej pani po prawej stronie

---->https://www.sfd.pl/topic.asp?whichpage=1&topic_id=68470 <----WejdŹ Tu Warto!!!
Eh nie dawaj mi soga za nic ... daj mi soga wtedy kiedy się naprawde czymś wykarze...

"Nasze codzienne życie jest nieustanna walką z przeciwnościami losu"- Masutatsu Oyama

"Najpierw pozywane są kompanie tytoniowe za to, że ludzie zachorowali na raka płuc; Pózniej bary szybkiej obsługi za otyłość; Myślę, że mogę pozwać Budweiser'a za wszystkie te brzydkie kobiety, z którymi się przespałem."

"Nasze codzienne życie jest nieustanna walką z przeciwnościami losu"- Masutatsu Oyama

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 11068 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 54985
https://www.sfd.pl/1/images2003/20030308204350.jpg


Pit-Bull Gangland
...::-Zapaśnik::...

...Brak Podpisu...

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

zrobcie cos z tym zdieciem ;-)

Następny temat

RAMIĘ

forma lato