SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Przemyślana redukcja 7/8 kg w 2 miesiące.

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3749

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 114 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 6620
Kamilu drogi jeśli nie chcesz przestrzegać tego co napisał LeeJaedong i wyrzucić carbo, to przetestuj na własnej skórze tydzień Z i tydzień Bez :) Ja tam żeby mięcho nie spadało stosuje BCAA + dostosowaną dietę do potrzeb. Jestem 2 tyg na redukcji leci obwód, to fakt tyle, że z PASA:)

Kiedyś też przy redukcji nie odstawiłem carbo i dieta była 7/10, a potem się dziwiłem, że czegoś mi tu brakuje - odpowiedniego spadku wagi :)

Masa Masa Masa długo długo nic i znowu Masa

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Posiłek potreningowy będzie dopiero ok 40 minut po wysiłku. - I JEST JAK NABARDZIEJ OK

Boję się, że jeśli odstawie Carbo, to będę miał większe straty w mięśniach - NIE NIE BEDZIESZ MIAŁ, oczywiście jeśli węgle i Kalorie dostarczone z carbo dołożysz do posiłku po treningowego.

ryż > carbo EOT :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 141 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 7840
No dobra, zaufam Ci i nie będę brał Carbo :) Zobaczymy co z tego będzie. Zdam relacje za jakieś 2 tygodnie od startu redukcji

Zmieniony przez - Kamil_R w dniu 2010-04-21 17:29:32
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 141 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 7840
A czy mogę dorzucić jakieś warzywa do posiłku potreningowego (pomidory/ogórki + jogurt naturalny)?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 114 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 6620
Są różne szkoły. Jedni mówią, że zwalnia to przyswajalność składników odżywczych po treningu inni twierdzą, że godzine po treningu można śmiało spożywać. Ja akuratnie warzywa odpuszczam w posiłku po-treningowym.

Masa Masa Masa długo długo nic i znowu Masa

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 141 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 7840
I jeszcze 2 pytania: 1. Czy aeroby mogę wykonywać po posiłku przedtreningowym w DNT (pytam bo mogą być problemy ze wstawaniem o 5:30). Dlaczego nie można jeść warzyw w posiłku przedtreningowym?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 141 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 7840
podbijam ^
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 108 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 13235
czemu po treningu "BCAA z bialkiem"
trzeba sie zdecydowac , jedno albo drugie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 114 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 6620
"Czy aeroby mogę wykonywać po posiłku przedtreningowym w DNT (pytam bo mogą być problemy ze wstawaniem o 5:30)."

Jedno nie przeczy drugiemu.

"Dlaczego nie można jeść warzyw w posiłku przedtreningowym? "

Odpowiedz jest wyżej.

"czemu po treningu "BCAA z bialkiem""

A w czym problem? Może nie koniecznie razem przyjmować, ale w odstępie czasowym nie ma przeciwwskazań

Masa Masa Masa długo długo nic i znowu Masa

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 141 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 7840
Wyżej pytałem o posiłek potreningowy, tutaj chodzi mi o posiłek potreningowy :) Redukcja wystartowała.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta do oceny

Następny temat

Prosze o sprawdzenie diety

WHEY premium