SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Przemęczenie mięśni

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3563

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam,
mam 15 lat, trenuje od 3 lat, jestem sprinterem, nie zażywam żadnych odżywek i od pewnego czasu czuje, że moje mięśnie są przemęczone! Co na to poradzicie??

Z góry dzięki za odpowiedź!!!!
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 2860 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 41203
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 53 Napisanych postów 1264 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 16210
Zależy jak długi jet to okres i czym konkretnie spowodowany. Jeśli jest to np. ogólne przemęczenie organizmu spowodowane nagłym wzrostem ilości treningów to dobrym rozwiązaniem jest zjeść dużo słodkiego lub innego pożywienia z węgli prostych (musi być tego nadwyżka -od razu nie utyjesz). Dzięki temu pozwolisz organizmowi na szybszą regeneracje. Po tym koniecznie dużo spania. Jak nie pomoże to możesz próbować basen (ale raczej pluiskanie a nie pływanie), albo spokojne spacery także bardzo dobre.

ktoś inny może nas uczyć i wskazywać nam drogę ale pracę musimy wykonać sami

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
aha, a może carbo lub L-glutamina ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 113 Wiek 111 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2872
Carbo możesz brać bo to są węgle z witaminami
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
a co polecacie do picia podczas treningu??
ja zastanawiam się nad:
https://www.sfd.pl/VITALMAX_Ionto_Vitamin_Drink-t294979.html
albo nad Isostarem?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 113 Wiek 111 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2872
Ja rzucam dyskiem to nie wiem co będzie dla Ciebie najlepsze mi Carbo pomaga jak jestem zmęczony.

Najlepiej będzie jak spytasz się trenera może nawet klub Ci za sponsoruje jakieś odżywki .

Na co biegasz i jakie masz wyniki??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
biegam na 100m, mam 15 lat, a moja życiówka to 11,60 trener powiedział żebym kupił sobie napój izotoniczny, a na odżywki będzie
pora.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 113 Wiek 111 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2872
To sluchaj trenera u mnie w klubie kumple biegacze pija "Iso plus"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 53 Napisanych postów 1264 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 16210
I trener ma racje na odżywki przyjdzie pora bo masz 15 lat i pełną możliwość rozwoju i bez nich. Więc nie kombinuj tylko ciężko trenuj, a efekty tej pracy przyjdą

ktoś inny może nas uczyć i wskazywać nam drogę ale pracę musimy wykonać sami

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Freeride i 4cross

Następny temat

pływanie na grzbiecie z nogami do żabki

WHEY premium