SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Przejście z redukcji na mase??

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 771

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam panowie,

Jestem miesiac na diecie redukcyjnej, duzo fatu i kilogramów przez ten czas zgubilem, napisalem post w dziale Odchudzanie, zeby pomogli mi ocenić postępy, a oni odeslali mnie tutaj... xD

A teraz do rzeczy: po wstawieniu moich zdjęć po miesięcznej redukcji, użytkownicy stwierdzili, ze jestem chudy i powinienem zacząć jeść. Pierwsze co mi przyszło do głowy to to ze musze zmienic diete (na masową?). Fakt, również uwazam ze jestem szczuply i moim celem kest rozbudowa mięśni co powinno sie łączyć z dieta na mase zeby bylo z czego budować :)
Tylko ze ja mam jeszcze troche tłuszczu na brzuchu i na bokach, i jak zaczynałem LC to glownie chodzili mi o jego zgubienie. A teraz ludzie doradzają zeby te diete zmienić, lecz mi nadal zalezy na tym brzuchu. Zostałem odesłany do poczytania troche o tym...i z tego co wyczytałem, rozwiązaniem dla mnie jest cykliczne łączenie diety na mase i na redukcje (2-3 tyg jednej potem 2-3 srugieju).

Możecie mi powiedzieć czy dobrze wywnioskowalem z tego co przeczytałem? Bo trochę sie pogubilem kiedy po miesiacu na zalecanej przed tem doecie LC na zgubienie tłuszczyku zostaje mi poradzone zwiększenie masy bo chudy jestem :p

Z gory dzieki :)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 21 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3084
cykliczne łączenie diety na mase i redukcje dla Ciebie nie będzie dobrym rozwiązaniem bo takie coś jest dla zaawansowanych, nie ma co kombinować :) jedz po prost Twoje dzienne zapotrzebowanie czyli ok 2.700 kcal. Zdrowa, zbilansowana dieta, systematyczność, aeroby i trening siłowy i będzie ok

Zmieniony przez - dominikcz w dniu 2014-02-19 14:30:37
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ale wtedy wraz z mięśniami nie bedzie rosl tłuszcz? Bo ja tego zdecydowanie nie chce :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Myślałem o tym, zeby albo zrobić właśnie takie cykle ( nie bardzo rozumiem jak dieta moze byc dla zaawansowanych ;p, rozumiem ze służy ona do zbijania fatu na jednocyfrowe procenty ? :) ), albo lecz to jest ta opcja bardziej o ktora sie pytam bo nie wiem zy zdaloby to egzamin: przejść na mase, zwiekszyc ilosc aero, i jakis suplemencik? Ogolnie nie jestem zwolennikiem czy to BCAA czy to spalaczy, mimo ze ludzie BCAA polecaja jak najbardziej jak i bialko, ale jezeli pomoze mi to nabrać mięśni przy minimalnym wzroście tkanki tłuszczowej to pojde na to :)
tylko doradźcie jak to rozplanować :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jakies wskazówki panowie? :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 21 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3084
jaki masz staż treningowy ? ta dieta jest dla osób które mają staż minimum 2 letni z tego co kiedyś czytałem. Zainwestuj w kurczaka i wołowine zamiast bcaa :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ale dlaczego ta dieta wlasnie jest dla doświadczonych?

Moj staz jest ze tak powiem nieduzy ;p
Cwiczyc kiedys cos cwiczylem ale dieta LC byla moja moją pierwszą i jestem na niej miesiac :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Czyli najlepszym rozwiązaniem jest normalne jedzenie bez żadnej konkretnej diety? Boje sie ze w ten sposób znowu na biorę w tłuszcz
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta redukcyjna do oceny!

Następny temat

zapytanie do doświadczonych

WHEY premium