SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Przejście z Trenu na Dece - krótki i skuteczny cykl na mase

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 522

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

21

Waga

90

Wzrost

190

Obwód ramienia

Obwód klatki

Obwód uda

Obwód talii

Staż na siłowni

5-6 lat

Dieta (przedstaw ilość spożywanego białka, węglowodanów i tłuszczy)

Skończyłem redukcje na 300B 50T 100W

Ile i jakie przebyte cykle sterydowe

Sporo cyklów, leciało większość środków

Opisz swój plan treningowy

6D w tygodniu partia

Cel cyklu

Szybka skuteczna masa

Ostatni cykl i odstęp czasowy od jego zakończenia

Tydzień temu / ten z opisu

Poziom BF% (tkanki tłuszczowej)

10 aktualnie

Tendencja do tycia/chudnięcia (typ budowy)

Tycia

Stan zdrowia

Dobry

Skłonność do łysienia lub porostu owłosienia

Brak

PPM (podstawowa przemiana materii)

Wyniki siłowe w 3 głównych ćwiczeniach (klatka, martwy ciąg, przysiad ze sztangą)

180 200 200
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 503 Wiek 3 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 6809
Siemka, właśnie skończyłem bardzo dlugi cykl redukcyjny (nie wiem nawet ile)
Leciał krótki tren 100, master 100-150, prop 150- e2d.
Do tego na końcówkę OXA i tura po 100 razem ze spalaczami typu clen.
Forma dobra, lecz zbyt długa redukcja i trochę płaski się zrobiłem.
Chce wejść teraz na masę na około 6-8 tygodni lecz z nie częstym kłóciłem co 2 dni. Czy jest sens zamieniania trenu na Dece?
Co polecacie? Długi tren czy Dece?
Chciałbym tak:
DECA/TREN
BOLD
ANAPOLON

CZY mogę prosić o pomoc w rozpisaniu cyklu z tymi środkami? Lub jakaś zamiana? Chciałbym aby leciały 3 środki.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Szacuny 12059 Napisanych postów 160497 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234597
ogolnie najrozsadniej bedzie zostac na tescie i dorzucic NPP - wiem, ze pisales, ze nie chcesz nic krotkiego, ale skoro cykl jest krotki, to trzeba wrzucic cos co bedzie dzialalo dosc szybko
Skoro na redukcji lecial tren, to bym odpuscil obecnie orale i inne srodki ktore beda obciazac flaki. Nic wiecej tutaj nie widze sensu wrzucac, juz dobrze zaplanowana micha i treningi zrobia tutaj mega robote po dlugim okresie redukcji. Czasem zzpaominamy ze to trening i odzywianie odgrywa glowna role, a chcemy srodkami zalatwic temat

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9050 Napisanych postów 82727 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699734
Na 6 tygodni nie warto dawać deci bo nawet się dobrze nir rozkręci , druga sprawa to po trenie będzie kiepsko odczuwalna
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 503 Wiek 3 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 6809
Czyli ładować długi tren?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94645 Napisanych postów 364619 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669606
A jakie plany po tej masie ? Dalej cykl I redu czy jakieś pct/mostek?

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 503 Wiek 3 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 6809
Dalej cykl i redu, chce po prostu nabrać trochę masy i odpocząć od redukcji. Ale chce bardzo porządnie nabrać tej masy, czyli dieta i trening 200%
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 503 Wiek 3 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 6809
Wiec jak to rozegrać?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94645 Napisanych postów 364619 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669606
Tren zostaw na wycinkę i odsapnij od niego na te kilka tyg daj Antka wysoko i osobiście dorzucił bym inse
1

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 503 Wiek 3 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 6809
Antka wysoko czyli jakie dawki? Osłonki i wsparcie wątróbki jakieś mam.
+ ile razy dziennie Antka? Starczy z rana i w nocy?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 503 Wiek 3 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 6809
BOLD ENAN ANTEK BĘDZIE OK? Nie chce jeszcze insuliny.
Jakie dawki?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9050 Napisanych postów 82727 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699734
6-8 tyg to daruj sobie bolda
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 202 Wiek 29 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 3007
Po pierwsze po redu w 6 tyg masy co możesz zlapac to tylko wode po odbiciu. Nie dawałbym żadnego antka ani trena , doprowadziłby jelita i układ nerwowy po redu. Okres budowy naście tygodni z odpowiednim dobranym makro i kcl. I wtedy dopiero pomyślałbym o saa a ja dałbym testa bolda I menta. A inse dal dopiero wtedy kiedy będziesz na wysokich ww I zacznie się piwrdolic glikemia.
1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Testosteron w bagażu rejestrowanym

Następny temat

Mokra sylwetka na redukcji, problem z wodą

WHEY premium