SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Przedłużanie czasu posiłków.

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2051

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 130 Napisanych postów 8967 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 48014
jak jestes ekto to mozna przedluzac ale endo lepiej by bylo jak jadlbys co 3h
mi sie podoba to ze musze sie polozyc o okreslonej godzinie(oczywisci bez przesady) bo normalnie polozylbym sie po polnocy albo dalej a sen powinien trwac jak dla mnie 9-10h
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
qazar ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 734 Napisanych postów 31016 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 94344
luz panowie i panie nie pzreginajacie z dieta jedzcie gdy jestescie glodni a nie czekajcie 1,5h to bez sens
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 119 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 11854
słuchaj się qazara.W końcu expert .ja tam dzisja już pochłonąłem sobie dużego kebeba a i tak ostatnio waga mi leci po jednym kg na tydzien i w tym pewnie też.think positive

i być ponad życie...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 1092 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 4309
Soze sam jesteś śmieszny. Jak bym nie przedłużał czasu posiłków to bym o 18:00 miał kolację a najpóźniej o 20:00 musiałbym iść spać.
A jeśli chodzi o sen to śpię tylko 5 godzin bo więcej nie umiem:-/.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 119 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 11854
Dlaczego o 20.00 musiałbyś iśc spać?gdzie tak masz napisane??
człowieku wyluzj, za bardzo się wczułes,szkoda życia.ja tam jak mam ochote to i o 22 jem a chodzę spać jak mi się chce.ja nie jestem zawodowocem i ty nim nie jesteś wiec nie rozumiem twojego postępowania a co do tego że twoj post jest śmieszny to dawali Ci inni to do zrozumienia tylko troche delikatnie i chyba nie zrozumiałeś, nie wspomnę że za SOGi to tu się dziękuję i jak ma abona to odbija

i być ponad życie...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 119 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 11854
Dlaczego o 20.00 musiałbyś iśc spać?gdzie tak masz napisane??
człowieku wyluzj, za bardzo się wczułes,szkoda życia.ja tam jak mam ochote to i o 22 jem a chodzę spać jak mi się chce.ja nie jestem zawodowocem i ty nim nie jesteś wiec nie rozumiem twojego postępowania a co do tego że twoj post jest śmieszny to dawali Ci inni to do zrozumienia tylko troche delikatnie i chyba nie zrozumiałeś, nie wspomnę że za SOGi to tu się dziękuje i jak ma abona to odbija

zdublowały mi się wpisy, mogę prosić o usunięcie jednego

Zmieniony przez - soze86 w dniu 2005-04-15 18:23:55

Zmieniony przez - soze86 w dniu 2005-04-15 18:26:50

i być ponad życie...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 1092 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 4309
Abona nie mam więc soga nie oddam, ale dzięki. Jeśli chodzi o to kiedy idę spać to poprostu jak zjem kolację i czekam dłużej niż godzinę to zaczyna mi burczeć w brzuchu a wtedy nie zasnę i znowu muszę jeść, a wtedy się otłuszczę. Jasne?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 3215 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 20315
Qaz, jeśli ktoś jest na zaawansowanej redukcji to czesem trzeba pochodzić tą godzinkę głodnym... ,. Ale an masie rzeczywiśce nie ma sensu tak się trzymać rozkładu godzinowego...

Ile do... czyli liczniki do wydarzeń http://ile-do.pl.pl
oraz
Kuchnia wietnamska na http://pyzamadeinpoland.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
qazar ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 734 Napisanych postów 31016 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 94344
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 3215 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 20315
Ach ta redukcja... Nigdy nie byłem na masie :P

Ile do... czyli liczniki do wydarzeń http://ile-do.pl.pl
oraz
Kuchnia wietnamska na http://pyzamadeinpoland.pl 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Najlepszego Ami :)

Następny temat

Masa>Rzeżba

WHEY premium