SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Prozba o trening

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 698

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 121
Mam 20 lat, 73kg wagi, 183cm wzrostu, mój ogólny staż to około 2 miesiące. Proszę was pomóżcie ułożyć mi jakiś dobry plan treningowy na rzeźbę. Ćwiczę w warunkach domowych, dysponuje ławką, hantelkami, wyciągiem i chyba tyle. Biorę odżywki Magnum 5000, które się już kończą i mega gainer.

Płeć: Mężczyzna

Wiek: 20

Waga: 73

Wzrost: 183

Cel treningowy: rzeźba

Staż treningowy na słowni: okolo 2 miesiące

Uprawiane inne sporty: piłka nożna

Dostęp do sprzętu (np. full osprzęt siłownia, sztanga/sztangielki): ławka, hantelki, sztangi, wyciag

Dieta: -

Przeciwskaznania medyczne: -

Zażywane suplementy: Mega gainer, magnum 5000
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 11474 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 63494
ja tam nie jestem żadnym specjalistą ale planu to nikt tu ci nie ułoży, sam musisz ułożyć a później dać do sprawdzenia, a i po co brałeś juz Mega gainer i magnum 5000?
Diete chociaż masz ??

www.pajacyk.pl 
[][][]--------[][][]
,, Po co ćwiczyć?? I tak umre. Żeby mnieć, kvrwa, większą trumne!! "...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 64 Wiek 43 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 893
http://www.dobrytrening.pl/trening_na_rzezbe-art-14.htm pozdro

pij ,,tran" bedziesz wielki:D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2196 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 27667
dobra dobra, ale co kolego chcesz rzeźbić? Urodziłeś się już z potężnymi mięśniami?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 121
Podane odzywki bralem bo cwiczylem jakies 2-3 lata temu. Wtedy bralem magnum 5000 i kreatyne. Teraz zaczalem cwiczyc ponownie od miesiaca i koncze magnum 5000 bo zostalo mi z poprzednich cwiczen i dokupilem mega gainer. Z dobrymi miesniami to ja sie nie urodzilem. Pomóżcie jesli mozecie ulozyc taki plan zeby dojsc do ladnej rzezby. Wszystko co i jak pokolei trzeba robic.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

trening na mase oraz sile do sprawdzenia...

Następny temat

przedramiona - jak dobrac obciazenia?

WHEY premium