SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Prowokujący wygląd

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 5627

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Usunięty przez słaby 56 za pkt 4 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 42 Wiek 28 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1409
...
Napisał(a)
Usunięty przez słaby 56 za pkt 4 regulaminu
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 256 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1413

Yebać, karać, nie wyróżniać!

...
Napisał(a)
Usunięty przez słaby 56 za pkt 4 regulaminu
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 748 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 10497
offtop sie zrobił.
ja agresję tłumacze sobie dwiema rzeczami:
-agresja jako oznaka braku intelektu
-agresja jako kompleks małego ****a

żyj tak aby inni przez Ciebie nie płakali

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Bes kitu zrobił się off. Tak więc wracając do tematu w słowniku zwykłych niepatologicznych ludzi raczej nie ma takiego sformułowania jak prowokujący wygląd w sensie wzbudzania agresji. Wygląd innych ludzi to ich osobista sprawa i nie mamy prawa ingerować w tą sferę ,po za przypadkami gdy w jakikolwiek negatywny sposób oddziałuje on na naszą osobę.

Co innego jeżeli mówimy o bandzie szeleszczących ziomków którzy tylko czekają ,aż koło ich trzepaka czy klatki przejdzie ktoś z długimi włosami lub tzw. pompka. Ci drudzy dobierają sobie ofiary właśnie wg. wyglądu. A wracając do "koksów" to nie widzę nic złego w tym że ktoś ćwiczy na siłowni ,ja też ćwiczę i wiem że nie każdy "koks" to poyeb..... ogólnie koxxy nie wzbudzają we mnie agresji ......no chyba że zbliżają się z jednoznacznym wyrazem twarzy w stylu "wpjerdol"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 633 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5111
Autor tematu raczej odnosi się do pracy w ochronie a nie normalnych sytuacji z życia wziętych..
Jak nie pracuje na bramce to tak jak wyżej wnerwiają mnie chude łajzy w dresach co chodzą w grupkach po 10,bluzgają zaczepiają ludzi itp. ale gdy się pracuje na bramce i wpadają koksy a połączenie sterydy + alkohol każdy wie że nie jest dobrym rozwiązaniem a jak już wpadają to połową siłowni to zaczyna się wiatrak więc po kilku takich sytuacjach to normalne że wzbudzają agresje w pracownikach ochrony nawet jak jeszcze nic nie zrobili..

"Kto walczy - czasem przegrywa.
Kto nie walczy przegrywa zawsze"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 109 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1399
A ja nie lubię cwaniaczków którzy obcinają ''jakbym im kanapki obiecał'' raczej unikam spięć ale po prostu czasami nie da rady. Jak w/w sam na sam to ok ale w grupie Kozaki ;D , oni są jak piranie sami nie zaatakują tylko w grupie ;D A co do Ludzi większych wymiarów to postrzegam to różnie.To,że duzy to nie znaczy, że wymiata na ulicy czy ringu.Przesłuchajcie sobie utworu (gra pozorów) Jurasa z płyty ..pokój z widokiem na wojnę.. Życiowa prwda ;) pozdro

Go Hard Or Go Home !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 1892 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 11152
dokladnie , popieram zdanie poprzednika o wielkosci
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 3680 Wiek 37 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 13048
Wogóle czytając pierwszy raz tytuł tego tematu myslałam że znowu będziecie się czepiac wyglądu kobitek (że niby prowokują ubiorem itp) a tu wkońcu czepianie się kolesi miła odmiana

Brazilian Jiu Jitsu
Warning: Choking Hazard

"Sport to połamane kości a nie twarz w reklamach"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 162 Napisanych postów 2371 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 36120
jestescie przewrazliwieni hahahahaha)

W życiu bowiem istnieją rzeczy, o które warto walczyć do samego końca.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Uprawnienia Pracownika Ochrony w świetle UoOOiM

Następny temat

Ochraniacz na zęby (podwójny)

WHEY premium