SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Prosze o wskazowki

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2199

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 58 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 304
ja mam pytanie, jak zastosować kreatyne na trochę mocniejszy cykl bo wiem że są takie, słyszałem coś że pierwszy tydzień 5 razy dziennie po 5 g później stopniowo zmniejszać?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Remik7 Ćpaj Sport
Ekspert
Szacuny 737 Napisanych postów 34667 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 254666
masz dzial od poj. pytań

przez 5-7dni dajesz 20g kreatyny dziennie(4x5g)
a pozniej do konca cyklu 5g
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 5049 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 31752
to się nazywa faza nasycenia...
ale po co sobie tym zaprzątasz głowę? nie masz czasu na 8-10 tyg cykl?

:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 4824 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 24923
mozesz tak sprobowa nie widze przeciwwskazan,zrob tak jak remik napisal jak chcesz z faza nasycenia a jak nie to standardowo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 58 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 304
a jeszcze dwa pytania, bo kupiłem 500 g xploda creatine i 500 g creatyny BIO AGE, jak to najlepiej połączyć, jak stosować, i czy nie wtopka z ta kreatyna bio age , bo koleś mówił że to ta samo co pakuja w trecu czy olimpie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Remik7 Ćpaj Sport
Ekspert
Szacuny 737 Napisanych postów 34667 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 254666
zadna wtopka

8g xploda przed treningiem i 5g bio age po treningu
w dnt 5g bioage
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 58 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 304
aha i na dłużej starczy i xplode wystarczy w dni trenigowe ? żeby nie marnować
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Remik7 Ćpaj Sport
Ekspert
Szacuny 737 Napisanych postów 34667 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 254666
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 58 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 304
aha to zrobie 1 tydz na samej mono te faze nasycenie, a później tak jak piszesz, mam jeszce 2 kg hard mas i dokupie za tydzień schokera z uns bo go chwalą bo tani dobry, dzięki , masz stary siłe tak siedzieć i na każde pytania odpowiadać ;D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1215 Wiek 38 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 11600
I jeszcze jedna sprawa założmy że zakupie Hard Mass to wówczas jak mam dawkować?
Bo przeczytałem że w 100g zawiera
Białko: 44,80 g
Węglowodany: 43,30 g
Może pytanie okazać sie głupie ale jak wspominałem wcześniej nigdy nie korzystałem z tego typu odżywek.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dawkowanie odżywek

Następny temat

BCAA a zawody

WHEY premium