SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Prosze o rade i wskazówki

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1199

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez Banan z działu Suplementacja - NASZE TESTY i promocja.
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 44 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1985
witam wszystkich moj staz to ok 12 miesięcy a osiagi niezbyt zadowalające chcialbym przybrac duzo sily i myslalem nad połączeniem OLIMP ZMA 120 kap z TRIBULON 120 MAX.

Co o tym myślicie??
Z gory dzieki za wypowiedzi
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1020 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 10164
zapodaj ankiete.. albo napisz cos o sobie.. co wczesniej brałes wage itp..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 44 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1985
waga 117kg
wzrost 196cm
biceps 45cm
klata 127

rekord wyciskaniu na klate 140kg
martwy ciąg 200kg
przysiad 120kg

bralem na poczatku zwykła keatyne z hmb
pozniej jakies 3miechów temu skonczylem
Horse power+taurine+dekstroza.
To by bylo na tyle jeszcze cos mam napisac jak tak to co ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 138 Napisanych postów 18684 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 117415
wiek?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 44 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1985
19 lat
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 44 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1985
i jak myslicie dobre to jest
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1417 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
nie licz na sile po ty zestawie. ZMA moze troszke poprawic regeneracjie i jakosc snu.

powyzsze preparaty podnosza poziom testosteronu nieznacznie - i to zazwyczaj nieponad wartosci fizjologiczne, a Ty w tym wiekuosiagasz ten poziom bez wspomagania. ALe nawet gdybys bysl sporo starszy to jedyne cobys poczul po tribulusie - to lepsze libido ilepsze samopoczucie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 138 Napisanych postów 18684 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 117415
w tym wieku odczujesz tribulusa najprawdopodobniej przez kilka pierwsze dni
pozniej albo zwiekszyc dawke
albo jeszcze lepiej - stosowac okazyjnie ale w celu podniesienia libido :)
dzialanie na poziom testa ... nie wiem czy odczuwalne ..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 44 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1985
AHA dzieki wielkie. A co bys cie mi doradzili zeby wzrosla mi sila bo ja tak szukam ale wole sie dowiedzie od bradziej doswiadczonych w tych tematach polecie mi coś
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1417 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
bierz kreatyny/stacki kreatynowe

do tego dopowiednia dieta

odpowiednio ukierunkowany trening

i jedziesz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 138 Napisanych postów 18684 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 117415
z naciskiem na "odpowiednio ukierunkowany trening"
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Po cyklu kreatyny Magna Power OLMP...

Następny temat

zioła na zwiększenie poziomu testosteronu

WHEY premium