SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Prosze o pomoc w odrzywianiu

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1101

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 37 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 285
Witam mam 187cm i 20 lat waze 75-76 kg moj cel to 70 i plaski brzuch aktualnie borykam sie z opona na brzuchu ktorej nie moge za nic sie pozbyc. Moge prosic kogos z doswiadczenie o pomoc prosze
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 3159 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 25123
Jesteś tego wzrostu co ja. Najniżej byłem na 75,5 kilo i nie radze schodzić do 70...zostanie z Ciebie listek. Jeżeli przy obecnej wadze nie masz klatki znacząco wysuniętej do przodu względem brzucha to znaczy, że musisz przypakować, a dopiero później spalić zaległy tłuszczyk.

Sylwetki nie kształtuje sama waga
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 37 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 285
A podal bys jakis konkretny wzor na obliczenia kcal bo ja tu probowalem z strony sfd ale tam wychodzi ponad 3000kcal a cos mi sie wydaje ze to za duzo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 3159 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 25123
https://www.sfd.pl/Zapotrzebowanie_kaloryczne,_skł._prod._żywnościowych,_%_bf-t276436.html

Wygląda skomplikowanie ale krok po kroku to dość łatwe - podstawy matematyki. Obliczysz zapotrzebowanie i ustalasz jadłospis - wklejasz w ten temat i ktoś na pewno pomoże.

Zmieniony przez - Detoxik w dniu 2011-06-11 23:37:12
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 3159 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 25123
Co do układania diety:

https://www.sfd.pl/-t527693.html

Nie moglem tego znaleźć tylko pamiętaj że to przykład - produktów jest znacznie, znacznie więcej ale tu jest fajny szkielet.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 37 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 285
http://www.kalkulatory.sfd.pl/BMR.aspx
Wedlug tego skorzystalem i wychodzi zeby 1kg na tydzien to 1700kcal-2000kcal
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 37 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 285
Ha najlepsze jak proboje rozpisac to caly czas wpadam w stan ketozy jakos tyhc wegli nie daje wiecej niz 75g. powiedzcie ile min musze ich dac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 3159 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 25123
Za mało zdecydowanie kcali. Dodaj 1000 kcal, 2.5 gram białka na 1 kg ciała, 1 tłuszczy i reszta węgle.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 432 Wiek 40 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 11565
A co sądzicie o wzorze waga kg X 24 X wsp aktywności i odjąć 300 kcal ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 37 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 285
Ale sek w tym ze ja bym chcial oraniczyc wegle bo to one stanowia problem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 3159 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 25123
Ograniczyć tzn zejsc z nimi do jakiego poziomu ? Low carb ? no carb ?

Nie musisz wchodzić w ketozę żeby chudnąć. Jak będziesz miał bilans na minus to będziesz chudł.

james28 - te wzory to wiesz jak się mają do rzeczywistości nie ma wzoru, ktory pasuje do każdego, kazdy dzien wygląda nieco inaczej, kazdy ma inną aktywnosc (nawet uwzględniajac tam wspolczynnik aktywnosci), inną dlugosc snu itd... wszystko to obserwacja i pomiary - w tych samych godzinach, w podobnych warunkach.

Cyguar daj foto jak mozesz, bo nie wiem z czego chcesz się jeszcze odchudzać - lepiej coś zbudować pewnie w tej sytuacji.

Zmieniony przez - Detoxik w dniu 2011-06-12 13:12:23
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Masa bez diety?

Następny temat

Twaróg na redukcji

WHEY premium