SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

proszę o pomoc - dieta

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1877

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 123 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 5598
Bardzo bym prosił kogoś o ułożenie przykładowej diety na 7 dni w związku z tym że staram się zrzucić nadwagę. Mam 15 lat 185 cm wzrostu 79 kg wagi. Ćwiczę aeroby 4-5 x tygodniowo 55min (będzie więcej) przed śniadaniem. Oprócz tego jako że zbliżają się wakacje będę codziennie grał w piłkę (1-1,5h) a nie tak jak dotychczas co drugi dzień, będę też pracował na działce. Moje możliwości sprzętowe to worek treningowy i hantle 5 kg
Tak na marginesie to po jakim czasie mogę spodziewać się takich efektów. Proszę o przykłady posiłków na każdy dzień (nie o linki czy coś takiego że tyle białka tyle tego)
Co i ile - proszę o przykłady


***myślałeś że gadasz z baranem? NIKT nie przypuszczał że otworze drzwi taranem***
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 2925 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 17201
poczytaj tu:

https://www.sfd.pl/topic.asp?topic_id=64687,

jak cos niejasne pytaj dalej, powodzenia

mod działu ODŻYWIANIE

były moderator działu ODŻYWIANIE

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 4429 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 32976
https://www.sfd.pl/topic.asp?whichpage=1&topic_id=89657
bardzo dobry link

**********************
Gazety kulturystyczne za free
https://www.sfd.pl/Topic.asp?topic_id=65185&forum_id=16&Topic_Title=&forum_title=Szatnia 
**********************
Pozdrawiam
anar

" Niewykorzystane sytuacje lubia sie mscic "
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51561 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
nikt ci nie napisze gotowych posilkow, rusz d... i pomysl chwile


pozdro

haaron

----------------------------------------------
To TYLKO MOJE ZDANIE, mozesz uwazac inaczej !!!!
<BANG!> YoU'rE DeAd, BrAiN`s OuT YoUr HeAd ;]
* pomoglem? kliknij gdzies tu ----------------------------------------------->
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 123 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 5598
dla mnie układanie diety to czarna magia

***myślałeś że gadasz z baranem? NIKT nie przypuszczał że otworze drzwi taranem***
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51561 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Wpisz w wyszukiwarkę "dieta"- na pewno znajdziesz jakieś przykłady. Poza tym w dziale OLIMP ostatnio p. Szukala układał diety masowe i nie tylko,
więc tam też zajrzyj. Wtedy kombinuj i przekonasz się, że układanie diety to nic trudnego.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 123 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 5598
dzięki

***myślałeś że gadasz z baranem? NIKT nie przypuszczał że otworze drzwi taranem***
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 123 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 5598
wyliczyłem tak: dzienne podst. Zapot kal 1988 kcal
zapotrzeb wynik z aktyw 2914 kcal
kcal/dzień 4902 kcal
dieta redukcyjna 4402 kcal

produkt g/kg masy jego kaloryczność
białko/dzień 160 640
węglowodany/dzień 240 960
tłuszcze/dzień 80 720

Posiłki biał /węgl / tłusz
1 posiłek 40 / 90 / 10
2 posiłek 40 / 80 / 30
3 posiłek 40 / 70 / 10
4 posiłek 40 / 00 / 10

wyliczyłem to ale mam problem bo nie wiem ile waży kromka chleba, albo plasterek sera, szynki, sałaty itp. proszę o pomoc





***myślałeś że gadasz z baranem? NIKT nie przypuszczał że otworze drzwi taranem***
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51561 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Trochę mało posiłków. Mógłbyś 1 lub 2 dołożyć.

Co do produktów które podałeś to różnie bywa. zależy to m.in. od grubości
plasterka, czy kromki. Średnio możesz liczyć, że plasterek szynki ma
10-15g, a kromki chleba powiedzmy 30-40g.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51561 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
zdecydowanie 6 posilkow.

a plasterki itp niestety trzeba zwazyc ;D popros w osiedlowym sklepiku, albo poszukaj u mamy taka wage do odmierzania maki czy czegos ;d napewno jest


pozdro

haaron

----------------------------------------------
To TYLKO MOJE ZDANIE, mozesz uwazac inaczej !!!!
<BANG!> YoU'rE DeAd, BrAiN`s OuT YoUr HeAd ;]
* pomoglem? kliknij gdzies tu ----------------------------------------------->
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51561 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
640+960+720 nie równa się 4402 !

Właśnie zauważyłem, że nie zgadza Ci się liczba kalorii.
Poza tym masz bardzo pracowity dzień. (aeroby+ gra w piłkę+ praca na działce) Jeżeli będziesz dostarczał tylko 3g węglowodanów na kg masy ciała to może to doprowadzić do znacznego osłabienia. Radziłbym Ci z czegoś zrezygnować albo zwiększyć liczbę kalorii.(głównie węglowodanów)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 123 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 5598
możliwe że coś pomyliłem w liczeniu tych kalori. A tak poza tym to żeczywiście mam ma taką małą wagę do odmierzania prodktów tyle że rzadko z niej korzysta a i mnie nie za bardzo to interesowało, dopiero teraz się okazało że coś takiego jest w domu

***myślałeś że gadasz z baranem? NIKT nie przypuszczał że otworze drzwi taranem***
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dietka-ocena- b.wazne:D

Następny temat

stepper

WHEY premium