SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Prosze o pomoc...

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 734

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 175 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3305
Więc tak ćwiczę już łącznie 8 miesięcy pierwsze 2 byly takie amatorskie potem 3 miechy na masę i teraz 3 miechy na rzeźbę i mam tylemat, poniewaz chce dalej jechac na masę i czy mogł bym zastosowac trening intensywyny masowy 5x w tygodniu? i co miesiąc tydzien przerwy na regeneracje.
Moj plan wygladał by tak :
pon:
-klata
-bic
wtorek:
-tric
-plecy
-barki
sroda:
-motyl
-nogi
czwartek:
-to samo co w pon
piatek:
-to samo co w wtorek
Wszystkie ćwiczenia 4-5 serii, na wieszke grupy miesniowe 15-20 serii a mniejsze 12-16

jeszcze pewnie bym zmodyfikowal to ale to taki ogolny zarys
waze 71 kg przez cwiczenia 8 miesięcy w bicu poszlo mi 6 cm, ale i tak z reszty nie jestem zbyt zadowolony.Wiec prosze o wasze opinie z góry dziekuje :P

Płeć: Mężczyzna

Wiek: 17

Waga: 71

Wzrost: 177

Cel treningowy: masa

Staż treningowy na słowni: 8 miechów

Uprawiane inne sporty: -

Dostęp do sprzętu (np. full osprzęt siłownia, sztanga/sztangielki): sztanga/sztangielki ławeczka

Dieta: jest :P

Przeciwskaznania medyczne: -

Zażywane suplementy: -
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 14678 Napisanych postów 53193 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 400709
Pamietaj, ze wiecej nie znaczy lepiej! 3 dni max 4 w tygodniu przy splicie partia 2 razy w tyg to wystarczajaca i optymalna ilosc.

zdr.

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 175 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3305
czyli odradzasz ten plan ktory sugerowałem? natomiast gdybym go zastosowal na 2 miechy raczej nic by sie nie stalo prawda? bo i tak są wakacje wiecej czasu mam a gdy przyjdzie wiosna i szkola 3 razy w tygodniu.Zreszta slyszalem ze czeste modyfokowanie planu treningowego jest dobre ;P i miesnie rozwijaja sie jak trzeba :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 14678 Napisanych postów 53193 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 400709
Tylko pytanie kiedy chcesz sie regenerowac jesli prawie codziennie cwiczysz

zdr.

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 175 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3305
no wlaśnie nie codziennie ;p 5x w tygodniu i co miesiac tydzien przerwy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 14678 Napisanych postów 53193 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 400709
Widze, ze jestes typem ktory czeka tylko na potwierdzenie tego co sam wymyslil i tylko to cie satysfakcjonuje... Ja mowie ci, ze nie ma sensu tak robic, a wiem ze ty i tak bedziesz cwiczyl tak jak sobie to wymysliles i za jakis czas bedziesz zakladal temat 'Prosze. Dajcie plan z priorytetem na cale cialo, bo cwiczylem ciezko i nie mam efektow.'

zdr.

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 175 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3305
czyli 3 razy w tygodniu wystarczy? 100%?:P bo mam wrazenia ze mozna jeszcze wiecej i wiecej :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2196 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 27667
oczywiście, że nie wystarczy. BO po co się regenerować jak się ma siłe i czas...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 175 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3305
nie wiem mam metlik w glowie xd a jak jest z tymi co cwicza juz po 3-5 lat i jada na mase tez 3 razy w tygodniu?
...
Napisał(a)
Usunięty przez georgu za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2196 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 27667
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 14678 Napisanych postów 53193 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 400709
Przy wiekszym stazu mozna zaczac eksperymentowac, ale przy twoim nie radze... Przyniesie to wiecej zlego niz dobrego.

zdr.

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

wczoraj przekroczyłem 100kg w MC (103kg x 5)

Następny temat

po jedzeniu

WHEY premium