SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Prosze o ocene mojego planu>>>>cel masa!!!

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3413

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1203 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6269
Dublujesz ćwiczenia- do autora postu

Zmieniony przez - Siłownik w dniu 2006-08-02 13:07:31
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 56
KLATKA / PRZEDRAMIONA / BRZUCH
1.WYCISKANIE HANTLAMI NA PŁASKIEJ 12/10/10
2.WYCISKANIE SZTANGĄ NA SKOSIE 12/10/8
3.ROZPIETKI (stały ciężar) 8/8/8

4.UGINANIA ZE SZTANGĄ NACHWYTEM 12/10/10
5.UGINANIE NADGARSTKA Z HANTLEM ŁAPANYM PODCHWYTEM CYZLI NORMALNIE OD DOŁU 12/10/8
6.ŚCISKI MAX Z 3 SERIE

7.BRZUSZKI NA ŁAWCE RZYMSKIEJ (skośnej głową w dół) 6x25p

PLECY / BICEPS / TRICEPS
1.Martwy Ciąg 12/10/10/8/6
2.Wiosłowanie sztanga 12/10/8
3.Przenoszenie sztangi w leżeniu na ławce poziomej

4.Uginanie ze sztangą 12/10/10
5.Uginanie z hantlami supinacja (obracanie nadgarstka) 14/12/10
6.Uginanie o kolano 10/10/8

7.Francuskie wyciskanie siedząc jednorącz 12/10/8
8.Odwodzenie ramienia w tył (prostowanie) 10/10/8
9..Pompki tyłem 12/10/8

BARKI / UDA / ŁYDKI
1. Wyciskanie sztangi siedząc z przodu 12/10/10/8
2.Uginanie hantli w bok stojąc 12/10/10
3.Szrusgy ze sztangą z przodu 12/10/10/8
4.Podciąganie sztangi wzdłuż tułowia (to sam dodałem oceń czy może być)

5.Przysiady ze sztanga na karku 12/10/10/8
6.Wykroki z hantlami

7.Wspięcia na palcach 4x20p
8.Osle wspięcia 3x15p

RynkowskiD to jest praktycznie zestaw taki jak podałeś nic nie zmieniałem oprócz jednego ćwiczenia które dodałem . Oceń czy może być.I mam pytanie jeszcze jedno, jak długo powinienem stosować ten zestaw o ile wiem trzeba co jakiś czas coś zmieniać. Od listopada lub października dojdą maszyny ( na zimę niestety muszę z garażu się przenieść na siłownie ) więc na pewno byc coś uległo zmianie. Dzięki za pomoc.
Siłownik taki zestaw może być ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 3064 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 26584
pytasz ile mozesz na tym jechac sproboj np od tego miesiaca do 2-3 miesiecy zoabcszy efekty polecam do tego diete jakąs na mase i zoabczysz efekty i potem zmienaisz np inne cwiczenia dodajesz jaksi drazek czy przysiady ze sztanag z przodu jak cos masz moje gg w profilu to sie odezwij jak bedziesz chcial jakiejs jeszcze pomocy :)

By Animal...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 56
Dietę już mam więc jest ok do tego odżywka, BCAA, kreatyna i Carbo. Dzięki wielkie, gdy będe potrzebował rady odezwę się. Pozdrawiam i jeszcze raz dzięki za pomoc.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 2749 Wiek 43 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 14835
Witam, przed zarejestrowaniem przeczytałem dosyć dużo waszych artykułów i sugestii. Od razu też przeproszę, że się wciąłem komuś na post ale nie wiem czemu nie mogłem swojego zrobić za co jeszcze raz przepraszam. A więc...
Teraz postanowiłem sam zapytać o radę. Mianowicie jestem ekto. I potrzebuje dobry trening na masę z tym, że chciałbym uwzględnić, przy użyciu wolnych ciężarów. Nie posiadam żadnych maszyn oprócz ławeczki do wyciskania i do mięśni brzucha nie licząc obciążenia wszelkiego rodzaju. Przeszedłem na dietę także zacząłem brać odżywkę białkową a także przez pierwszy miesiąc kreatynę i także biorę BCAA. W czasie treningu piję także Carbo, ale to nie ważne miała być mowa o treningu Tak więc mogę trenować tylko 3 razy w tygodniu ze względu na pracę. Proszę więc o wyrozumiałość i stosowne rady. Z góry dziękuję . Moje dane Wiek 25 wzrost 182 waga 68 (wiem bykol jestem ze ho ho ) Aha zapomniałbym od października chcę przejść na siłownię wiec na pewno doszły by jakieś maszyny .


Haha na 100% wczoraj w nocy odpowiadalem na ten plan. Nie zakladales osobnego tematu i nie zostal on usuniety?

Chesz poznac sekret? Nie ma sekretu. Dzieciak byl zszokowany, ta mina sie nie zmienia. Nie wiedzial ze cala informacja
ktorej kiedykolwiek bedzie potrzebowal juz tu jest. Tu i w milionach silowni na calym swiecie. Problem w tym ze prawda
nie jest piekna. Problem w tym ze ten sekret jest nudny i nieciekawy. Sekretem jest wytrwalosc.
The Journey - Animal

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 56
Tamten temat jest nadal zgadza się pod tytułem Masa help :) ale nie mogłem wysłać swojego postu nie wiem dlaczego więc dołaczyłem się do kogoś, po czym się okazało mogłem już zrobić swój w ten sposób powstały dwa tematy :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 2749 Wiek 43 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 14835
Forum nie pokazalo mi go w "moje tematy" i go przegapilem. Odpowiem zaraz...

Chesz poznac sekret? Nie ma sekretu. Dzieciak byl zszokowany, ta mina sie nie zmienia. Nie wiedzial ze cala informacja
ktorej kiedykolwiek bedzie potrzebowal juz tu jest. Tu i w milionach silowni na calym swiecie. Problem w tym ze prawda
nie jest piekna. Problem w tym ze ten sekret jest nudny i nieciekawy. Sekretem jest wytrwalosc.
The Journey - Animal

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 56
RynkowskiD mam jeszcze dwa pytania :) co do oślich wspięć układać jakiś ciężar na kolana itp ?? I drugie to odnośnie brzucha czy tyle starczy na tę partię czy może coś dołożyć np skłony boczne na piątek albo na poniedziałek ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 56
Dzi zastosuje jednak ćwiczenia które RynkowskiD ułożył zobaczę jakie beda efekty w miarę odpowiada mi ten zestaw, i myślę, że jest ciekawy zresztą efekty będzie widać albo i nie wtedy się okazę :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 2749 Wiek 43 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 14835
spoko luz (i tak juz odpowiedzialem )

Chesz poznac sekret? Nie ma sekretu. Dzieciak byl zszokowany, ta mina sie nie zmienia. Nie wiedzial ze cala informacja
ktorej kiedykolwiek bedzie potrzebowal juz tu jest. Tu i w milionach silowni na calym swiecie. Problem w tym ze prawda
nie jest piekna. Problem w tym ze ten sekret jest nudny i nieciekawy. Sekretem jest wytrwalosc.
The Journey - Animal

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

MAŁE PYTANKA .......

Następny temat

Pomocy w treningu!!

WHEY premium