SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Prosze o ocene ekspertów

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 6230

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816


oceńcie sami - mam problem z przytyciem -jakieś rady?
Dieta mi nie podchodzi z braku czasu -pracuje w nocy gdzie nie mam apetytu na jedzenie dużych pokarmów a po pracy większość dnia śpię-proszę o fachowe rady. Z góry dziękuję
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 94 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 879
Równie dobrze możesz wacka męczyć zęby mieć wyrobiona łapę...

Jak ćwiczysz i chcesz mieć rezultaty musisz się do tego przyłożyć bo tak to szkoda zdrowia..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1777 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 29465
ładna rzeźba ale mało masy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BodyLine TRENER
Specjalista
Szacuny 75 Napisanych postów 14747 Wiek 48 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 102587
Jeśli dieta Ci nie podchodzi,to rzeczowych rad nie będzie,bo to co zjadasz,jest składem Twojego ciała.W treningu,zwróć uwagę na równomierny rozwój wszystkich grup,bo mam wrażenie,że trenujesz z odpowiednią intensywnością jedynie bicepsy.Dobry BF.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 51 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1727
daj sobie spokój w takim razie z silownia, wychodzi na to ze ty wogole nic nie wpiep..., moze metke wtedy ponoc samo rosnie i nic nie trzeba jesc. 58 kg wazysz?? hehe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 65 Napisanych postów 7150 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 84652
waga i pas już całkiem powalają.

Zacznij jeść innej opcji nie ma, bez odpowiedniej nadwyżki kcal nie przytyjesz.

Radź sobie jakoś, ew gainery czy inne dziadostwa.

Zmieniony przez - eNd_ w dniu 2009-03-10 21:25:32

"Chęci i cierpliwość to wielbłądy, które mogą
Cię przewieźć przez każdą pustynię"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 33 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1818
Wymiary i przedewszystkim wyniki siłowe zawyżone.... nie wiem po co ludzie kłamią.

"(...)Niemiec, Moskal nie osiędzie, Gdy jąwszy pałasza(...)"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jak na diete nie masz czasu to idz pograj w szachy.

Pozdr.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 63 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 10836
witam fajny bf, co do diety to przygotowanie ryżu czy tez piersi z kuraka nie zajmuje dużo czasu.

pozdro.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1062 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 9919
Po to są suplementy diety :)
jak nie masz czasu to na gainera napewno trochę czasu znajdziesz

Pozdro

Ładny bf i biceps reszcie masy brakuje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 199 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2277
nie ma diety nie ma masy proste

Dieta najlepszą odżywką!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Co do wymiarów i wyników to nie są zawyżone na klatkę podniosłem 105 kg przy wadze 56kg a na treningach robię 4 serię na ławce płaskiej po 15 powtórzeń z obciążeniem 70kg. Nikt nie musi wierzyć-bo wszystkie KOKSY uważają,że takie ciężary przy takiej wadze to niemożliwe,ale jak się ćwiczy systematycznie to jest to możliwe.A koksy niech się nie wypowiadają bo sami ważą po 120kg a rekordy maja po 150kg na klatkę.Gdzie ja ważąc 57kg wygrałbym z nimi na zawodach podnosząc jedyne 100kg.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Methion - galllery

Następny temat

Prosze o ocene

WHEY premium