SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Prosze o ocene

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 7805

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 215 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 15778
Wymiary w profilu trochę malutkie biorąc pod uwage staż a osiągi patrząc do nich dosyć duże ale nie podważam niczego. Sylwetka sie ładnie prezentuje mały poziom tłuszczu.Taka plażóweczka. Nie wiem z czego zaczynałeś ale myśle że trzeba dooodać jeszcze co nieco kg. Tym treningiem na mase raczej dużo nie zdziałasz. Po profilu widze ze diety nie ma. Powtórze mantre która jeest tu powtarzana bardzo często DIETA TO PODSTAWA. Tam sie doszukuj braku tych dodatkowych kg. Najpierw trzeba wszamac cos potem pójsc postymulować mieśnie a potem pójść spać żeby urosły
pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
baardzo chudo
masuj masuj masuj
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 138 Napisanych postów 19103 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 120397
małolaty Twoje

ale masy brakuje jeszcze duuuzo

HIGH LIFE

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 305 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 9546
Starannie dobrane odżywianie iza 2 lata to ja się przy Tobie chowam !!:) POzdrówka:)

Aby wygrać trzeba grać....

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 52 Napisanych postów 10215 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 55546
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 77 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1200
Jak ktos z was sie orientuje to napiszcie do jakiej budowy ciala jestem bardziej zblizony do ektomorfika endomorfika czy mezomorfika... I podajcie sprawdzone linki do jakiejs diety dobrej dla mnie i najlepiej dla grupy krwi 0 bo slyszalem ze to tez ma jakies znaczenie...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
imho 100 kg by cię przygniotło
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 215 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4421
nieźle. dołożyć 5 kg i na lato będzie jak znalazł:D:D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 77 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1200
Ja nie musze udowadniac ze podnosze 100kg... Jak chcesz to mi mozesz wierzyc jak nie to nie... Malo mnie to obchodzi bo ja nie podnosze zeby komus cos udowodnic tylko dla wlasnej satysfakcji...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 146 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3094
sebo007_17 jakie stosujesz cwiczenia na klate??i liczba powtórzeń??pozdr.

Zdrowia!!!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Redukcja 104 -> 79 w rok / trening 3 miechy od kwietnia oceńcie

Następny temat

moje fotki ;/ ;d

WHEY premium