SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Proszę o rady.

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3195

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 77
Wiem ,że na forum takich tematów są dziesiątki. Ale proszę o wyrozumiałość. Jestem w tych sprawach kompletnie ciemny. Czytałem forum "dla zielonych" ale nadal proszę o pomoc. Przedstawiam swoją sytuację.
Mam kiepską formę i wygląd. Mam 1,78m i ważne 70 coś kilogramów. Muszę troszkę zrzucić... No i przybrać mieśni i złapać formę. W wakacje... Nie interesuję mnie żadne sterydy tylko zestaw ćwiczeń i dieta. Chcę ,aby było tak ,że nie odrazu wielkie treningi ,ale zwiększać je pokolei. Staram się zdrowiej odżywiać i ogólnie mniej jeść. Od tygodnia dziennie robie około 30km rowerem oraz: 30 brzuszków, 30 pompek i podciąganie (staram się). Tylko pompki robie na zasadzie ,że opieram się o blat. Jak złapie formę będe robić normalne. Albo mamz widy ale czy to możliwe ,że po tygodniu widać małe bicepsy? A więc głownie założenie to:
1. Stracenie brzucha i jako tako wyrobienie go.
2. Zdrowe odżywianie się (jestem uczulony na mleko w czystej postaci jeśli to ma znaczenie).
3. Złapanie formy.
4. Wyrobienie bicepsów.

To tylko ,albo aż tyle. Mam nadzieje ,że mi doradzicie. Czytałem te działy o odżywkach ale się nie moge połapać. Proszę o prosty zestaw na wakacje.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1203 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6269
ale sobie spamujecie
jeśli chodzi o zrobienie jako takiej formy na wakacje jest juz za późno nawejtjak dla sezonowca.I nie ma z tym nic związany wiek jak ktoś napisał...poprostu za mało czasu by mięśnie sie rozwineły, na to trzeba czasu, o wiele więcej niż sobie to wyobrażasz-to nie jest sport dla sezonowców
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 4654 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 95579
na wakacje wiele juz nie zrobisz trzeba bylo pomyslec o tym rok temu w wakacje to moze na ten sezon sezonowcu cos bys juz zrobil.Rzeczywiscie tematow takich na forum jest chyba milion ale ty nie wyciagnoles z nich zadnych wnioskow i pytasz po raz milion pierwszy o to samo.
poczytaj juz na forum sa na twoje pytania odpowiedzi

ZAMBO (old school bodybuilding)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 77
Prosiłem o wyrozmiałość. W temacie odżywanie nie ma zadnej konkretnej diety jak dla mnie. Coś tam o kurczaku itp;/ Czyli jak mam 15 lat to za późno?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 4654 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 95579
bo i nie bedzie konkretnej diety dla ciebie.diete musisz sam se ulozyc pod siebie.
za pozno by jakos wygladac w te wakacje.

ZAMBO (old school bodybuilding)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 3447 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 55097
wakacje sie juz zaczeły a ty chcesz ładnie wygladac jeszcze w te wakacje ???
Moze za rok >>>...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 77
No co wy... Nie w wakacje. Wakacje tot ylko dodatkowy czas na ćwiczenia. Do wreześnia chciałbym trochę poćwiczyć w rok szkolny również. Chcę poprostu zacząć w wakacje.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 22 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 195
Hej.
Chcesz przybrać masę i mięśnie - nie możesz więc jeść mniej niż dotychczas - wręcz przeciwnie! 70 kg przy 178 to nie jest tak źle, jedz więcej ale popeiraj to ciężkimi treningami.
To co robisz od tygodnia to pupcia a nie trening, jeśli chcesz mieć klatke pompkami to rób około 100 dziennie (po 15-20 na raz, co jakiś czas) i stoponiowo zwiększaj liczbę, na brzuch Aerobiczną Szóstkę Weidera (30 brzuszków to jest NIC).
Z tego co mogę Ci polecić to basen, bieganie, rower. To żeby złapać formę. Tłuszczyk spalisz później.
Pozatym http://kulturystyka.pl/atlas/trening_domatora.htm i w ten sposób ćwicz, masz tu wszystko i w domowym zaciszu złapiesz jakąś formę, potem ew. siłownia.
Ale przykro mi, szybko czegoś nie zrobisz, wymaga to czasu, więc jak zaczniesz teraz, to na sylwestra możesz się rozebrać i już conieco pokazać

Best Regards.

teoretyk-sezonowiec ;b

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 67
nie prawda jesteś jeszcze młody to nie jest aż tak zapóźno,mój brat tak zaczynał,wyglądał jak świnia a teraz nomanie jak go widze to mi sie wierzyć nie chce:)a mam pytanko do reszty jestem początkująca i nie wiem czy da sie osiągnąć wysportowaną sylwetke tak amatorsko,w domu mam tylko hantle po4 kg i sztange 35kg mam 17 lat piszcie plis
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 77
No i o to mi chodziło. Czyli podwoje narazie treningi. Z rana 30 brzuszków i 20 pompek i wieczorem to samo. A co z jedzeniem?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 67
myśle że bieganie też dużo daje a dieta to bogatobiałkowa bo to element strukturalny i budulcowy mięśni...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 22 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 195
60 brzuszków dziennie? Mało. Zobacz, w a6w w której masz dość szybko dość znaczne postępy pierwszego dnia robisz z 80 półbrzuszków, a już kilka(naście) dni później kilka setek w 20 minut.
Co z jedzeniem.. Z tego co piszesz (178-70) waga jest całkiem w porządku, widzę jednak, że przejawia się motyw jakiegoś zbędnego tłuszczyku który chcesz koniecznie spalić (na brzuchu podobno).
Niestety nikt jeszcze nie znalazł złotego środka jak jednocześnie tracić na wadze i zyskiwać na masie przy takich osobach jak ty.
Albowiem
tracenie tłuszczu = dieta o ujemnym bilansie kalorycznym i zwiększona ilość ćwiczeń aerobowych
zyskiwanie mięśni = dieta o zwiększonym bilansie kalorycznym i zwiększona ilość ćwiczeń siłowych.
Jeśli jednak mówisz prawdę, że chcesz dłużej ćwiczyć radziłbym takie rozplanowanie - wykorzystaj 'nadmiar' (chociaż nadal twierdzę, że waga w porządku) i jedz więcej, poprzyj to jednak naprawdę porządnymi i ułożonymi treningami na siłowni, a potem kiedy już osiągniesz zadowalające efekty i powiesz - tyle wystarczy - zacznij to rzeźbić - jeszcze bardziej podkreślisz wygląd mięśni i zjedziesz kompletnie z tłuszczu.
Pozdrawiam.

teoretyk-sezonowiec ;b

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Nogi i plecy dwa razy w tygodniu...

Następny temat

Plan Do Oceny!!!

WHEY premium