SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Przetrenowanie, PROSZĘ O RADY.

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 694

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 19
Witam,

Ewidentnie czuję że się przetrenowałem, kłopoty ze snem, budzę się niewyspany - nawet po 9 godzinach snu, brak apetytu - mimo to trzymam dietę, spadek wagi (2.5 kg), brak chęci i motywacji do treningów.
Coś o mnie :
Waga - 86kg
Wzrost - 182 cm
Biceps - 42.5
Klata - 117 cm
Staż - 3 lata.
No i teraz powód przetrenowania... 9 miesięcy treningów bez przerwy dłużej niż 3 dni.
Od tygodnia odczuwam wypisane wyżej objawy.
Trening :
Poniedziałek - Klata + Biceps.
Wtorek - Plecy + Kaptury.
Środa - Wolne
Czwartek - Barki + Triceps
Piątek - Nogi
Sobota - Wolne
Niedziela - Klata + Biceps
Itd.

Czy powinienem dać sobie 2 tygodnie odpoczynku, a w drugim tygodniu zacząć delikatne treningi? (2x 15 na każdą partię) nie przemęczając się ? Uważacie że to wystarczy ?
Zacząłem cykl kreatynowy (Shotgun+Storm+kre alkalyn+tauryna+glutamina+aminokwasy)suple odstawić na czas odpoczynku ? Zwiększyć ilość węgli w diecie? (zacząłem ją ukierunkowywać pod redukcję, to też może być powodem przetrenowania, zmniejszyłem ilość węgli)
Jakieś inne rady? Może bomby kaloryczne? spustoszenie w diecie, no ale co poradzić...
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 2473 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 45320
na pewno odpuść sobie na 7-10 dni. później wskocz na jakiś bardzo lajtowy FBW, po jednym ćwiczeniu na grupę w 3 seriach i 10-15 ruchach z zapasem. suple odstaw całkowicie, wyczyść z nich organizm. jedzenia pilnuj dalej - węgli nie ma sensu zwiększać w takim wypadku, kiedy nie trenujesz.

inna sprawa, że po 9 miesiącach przerwa na pewno się przyda, ALE - węgle obciąłeś momentalnie czy schodziłeś powoli ? bo jak jadłeś 5g na 1kg i nagle zacząłeś 2g, to nie dziwne, że tak się czujesz.

edit: chociaż nie, ja bym trochę podjadł, ze 2 cheat meale zrobił. głowa też musi odpocząć.

Zmieniony przez - raczek87 w dniu 2010-05-19 17:49:41
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 19
Z węgli schodziłem stopniowo. No właśnie muszę odpocząć, cóż to antykataboliki też odstawię, choć myślałem że w tym okresie odpoczynku się przydadzą. Dzięki za pomoc, łap soga.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Potrzebuje Konkretnego Treningu ! help !!

Następny temat

nogi - masa

WHEY premium