SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Proszę o ocenę

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1972

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 227 Wiek 41 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2213
Za dw tygodnie zaczynam stosowac nastepujcy zestaw:
- naNo Vapor
- premimum ethylosteron proch
- Trec Glutamine xtreme 400 kaps
- Koenzym q10 naturell 60 kaps
- Omega 3 naturell
- Universal - daily formula 100 tab.
- Vita Life - amino 4600 400 tabl.
- Twinlab Whey 2,27kg
- Bcaa Express Scitec 500g
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11391 Napisanych postów 72666 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958388
to jedne , jedyne badania na ten temat? Czy było tego więcej?
jezeli są to jedyne, to na pewno nie przekonywujace, chociaz spotykam sie z nimi po raz pierwszy

W pierwszej kolejnosci staram sie opierac na doswiadczeniu/praktyce zarówno swojej - dopiero poczatki - na pewno bede madrzejszy za lat np. 10 , o ile bede ciagle sie 'w to' bawil, jak i osob z ktorymi mam codziennie stycznosc /mowa tu o doswiadczeniu z zakresu roznych cykli kreatynowych, stosowania roznych form kreatyny, w roznych dawkach/, i bede sie upierał przy tym co napisałem, tzn.
mozna dokupic do tego zestawu w zupelnosci wszystko i w kazdych ilosciach -> i robić jak wiele osob, czyli liczyć iż więcej = lepiej ;0 -> ALE wystarczy na przyzwoity cykl to co jest w zestawie - oczywiscie mowa o produktach tylko kreatynowych

Autora prosiłbym o wpis za okolo 6-8 tyg i opinie o cyklu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 22971 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 91876
i?

nie lepiej krede jakąś?bo tej co tam jest to mało na cykl



Zmieniony przez - bic44 w dniu 2008-10-01 14:58:27
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 227 Wiek 41 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2213
NaNo Vapor przedtreningowo w polaczeniu z ethyloestrogenem 500g po treningowo a w nt rano to malo na cykl?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 227 Wiek 41 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2213
w polaczeniu z ethylosteronem oczywiscie:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 227 Wiek 41 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2213
Proszę o ocenę powyzszego zestawu oraz o wszelkie sugestie pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 22971 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 91876
tam w porcji masz 3g kredy,

czyli 2-3 dziennie by trzeba,

wiec nie sądze czy ci starczy (ile w opakowaniu jest?)

btw
edytuj wypowiedzi(taki notesik z ołówkiem nad wypowiedzią)

Zmieniony przez - bic44 w dniu 2008-10-01 16:03:23
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11391 Napisanych postów 72666 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958388
w porcji 3g CEE wiec jak na porcje w zupelnosci wystarczy , porcji 66
vapor tez ma pare g kreatyny, wiec przedtreningowo, ethylosteron po treningu
w dzien wolny wystarczy 1 porcja , bo po co wiecej?

Jestem na cyklu 8g dziennie w treningowe CEE, 4g w nietreningowe i jestem zadowolony, cykl 48dni
Wiecej nie oznacza lepiej ,co zreszta powinienes wiedziec

Odnosnie zestawu jest ok. Znajomo mi cos wyglada ;)
Oczywiscie nie licz takich rzeczy jak: bialko, glutamina, omega3, q10 , czy aminy całodniowe do jakiegokolwiek 'cyklu' bo to sa produkty, ktore mozna brac caly rok , bez przerwy
cyklicznie z w/w rzeczy sttosujesz tylko stacki kreatynowe

oraz owszem , edytuj posty

Zmieniony przez - Banan w dniu 2008-10-01 16:10:25
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 22971 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 91876
Faf też chwalił cykle (dłuższe) z mniejszą ilością kredy

jak dla mnie mało kredy,

czy bedzie działać? owszem,

tak samo jak mniejsze dawki w stałej suplementacji, które również działają

ale czy nie lepiej dołożyć niedrogiej przecież kreatyny i robić konkretny cykl?
a jeśli chce sie mieć małe dawki dzienne kredy zawsze można polecież stałą suplementacje i pociągnąć ją pare mcy nawet, tez bedzie działać jak taki cykl z 3g dziennie, a bedzie dłuzszy, wiec i działanie dłuższe;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11391 Napisanych postów 72666 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958388
ale dlaczego piszesz 'małe dawki' ?
małe to by było owszem w przyjeciu np. stale suplementacji, monowodzianu , czyli przyjmujac np. schemat 0,03g /1kg m.c
ester jest lepiej biodostepny dla organizmu, i dawki rzedu 3-5g dziennie sa tu wlasnie sugerowane,
owszem mozna brac i 2x tyle (proste dokupic np. druga puche ethylosteronu,czy nawet czystego cee) , z tym iz roznic nie bedzie odczuwalnych prawie zadnych lub zadnych

nie wiemy do konca ile vapor ma kreatyny, ale mysle iz min. te 3g w porcji tam tez beda ( a osobiscie stawiam na jakies 5-6g )

wg mnie jest ok ,z racji iz vapor ma byc tylko przed treningiem, to zapewne wystarczy na dluzej (chyba,ze trening jest z 5 razy w tygodniu) niz 1 pucha ethylosteronu, wiec jak autor bedzie po 4-5 tyg cyklu zadowolony ,wetdy moze dokupic np. kolejnapuche jakiejs kreatyny i pociagnac dluzszy cykl (do np. 10 a nawet 12 tyg)

Zmieniony przez - Banan w dniu 2008-10-01 16:28:47
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 22971 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 91876
no dla mnie dla stałej suplementacji wydzi właśnie ok tych 3g wiec nie widze sensu robienia cykli na dawkach ze stałej suplementacji,
w mniejsze niz mono dawki innych form nie specjalnie chce mi sie wierzyć,
no a ile ma vapor to możemy tylko mniemać, imo pewnie jak inne podobne, czyli 1.5-3g, no ale to mniemanie tylko (swoją drogą to kretyństwo podanie 'opatentowanie mieszanki' xx gram bez wyszczególnienia gramatury poszczególnych)
ale przyjmując srednio trening 3x/week to dodatkowa porcja kredy bedzie pewnie niewielka

reasumując imo dorzucić niedrogiej kredy, w jakiejkolwiek formie, zeby było w nt chociaż z 5g i bedzie oks:)

Zmieniony przez - bic44 w dniu 2008-10-01 16:40:29
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11391 Napisanych postów 72666 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958388
nie zgadzam sie z tym,
po przejsciu juz kilku cykli kreatynowych, takze takich gdzie dawki kreatyny byly wieksze niz sugerowane przez Ciebie tutaj, moge to w miare obiektywnie ocenic

Autor zrobi jak zachce, ja po przeanalizowaniu wielu badan , o ktorych m.in pisalem w mojej pracy dyplomowej, dochodze do wniosku iz w zupelnosci I TE (tylko) 5g dziennie wystarczy, i to wcale, nie tylko w stalej suplementacji

Zmieniony przez - Banan w dniu 2008-10-01 17:03:56
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

L-karnityna + kreatyna mono

Następny temat

Kreatyna w dzien nietreningowy.

WHEY premium